1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. O Hayat Benim setiyle ilgili şok eden iddia
O Hayat Benim setiyle ilgili şok eden iddia

O Hayat Benim setiyle ilgili şok eden iddia

Fox Tv ekranının ilgiyle takip edilen dizisi O Hayat Benim setinde olaylar bitmiyor. Son olarak 58. bölüm ile ekrana gelen O Hayat Benim'de ayrılıklar devam ediyor. İşte O Hayat Benim ile ilgili tüm merak edilenler..

A+A-

Önce Yeşim Ceren Bozoğlu hemen ardından Birgül Ulusoy... “O Hayat Benim” dizisindeki ayrılıkların sırrı ortaya çıktı.
 
Makaron'dan gülşen Yüksel'in haberine göre; O Hayat Benim’in Nuran’ı Yeşim Ceren Bozoğlu ‘Hakkımı helal etmiyorum’ diyerek diziden ayrılmış, geçen hafta da oyuncu Birgül Ulusoy benzer şekilde diziye veda etmişti. Merak edilen bu ayrılıkların nedeni ortaya çıktı.
 
İddiaya göre, yönetmen hamdi alkan oyuncuları acele etmeleri konusunda sık sık uyarıyordu. Bir sahne sırasında Hamdi Alkan, Bozoğlu’na ‘üfür geç, yapıştır geç’ deyince olanlar oldu. İşi aceleye getirmek istemeyen Bozoğlu yönetmenle tartıştı, seti bırakarak yapım aracına bindi.
 
Bu durum Hamdi Alkan’ı çileden çıkardı. “Setimi kimse terk edemez, o arabadan hemen ineceksin” diyen Alkan, Bozoğlu’nun içinde bulunduğu arabaya tekme attı. Gözyaşlarına boğulan Bozoğlu “Beni buradan götür” diyerek şoföre yalvardı.
 
Yaşanan krizin ardından yapımcının sergilediği tavır Bozoğlu’nu diziden ayrılmaya itti. Diziye geçen hafta veda eden Birgül Ulusoy ise yapımcıya 1 TL’lik dava açmaya hazırlanıyor.
 
Dizinin Sakine’si Birgül Ulusoy’un ise ayrılık nedeni iddiaya göre şöyle: Dizinin oyuncuları Zeynep Eronat ile Ahu Sungur aleyhine sosyal medyada yapılan olumsuz paylaşımların sorumlusu olarak Birgül Ulusoy gösterildi.
 
“İftiraya uğradım, bunu kanıtlayacaksınız” diyen Ulusoy bunu gurur meselesi yaparak diziden ayrıldı. Ünlü oyuncu yapım şirketine 1 TL’lik dava açmaya hazırlanıyor.
 
SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Sultan'ın sinsi ama bir o kadarda akıllı planı amacına ulaşmış, Hülya tımarhaneye kapatılmıştır.
 
Bahar ve Ateş cephesinde sular durulmaz ve ayrılık rüzgarları esmeye başlar. Fulya, Mehmet Emir’i kaybetmemek için bu güne kadar ettiği yeminlerden geri döner. Beyza’nın kaybettiği CD tehlikeli bir yolculuğa çıkar. 
 
Bu yolculuk sonunda CD’nin içindeki tüm sırların ortaya dökülmesi ve Efsun’un gerçek kimliğinin ortaya çıkması kaçınılmazdır. Talihsizliklerin peşini bırakmadığı Sakine hayatının en büyük hatasını yaparak, Mehmet Emir’i telefonla arar ve ailenin en büyük sırlarından birini ifşa eder. 
 
Şimdi Efsun ve gerçek ailesinin hayatları geri dönülmez bir yol ayrımındadır.
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler