1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. O Hayat Benim 67. bölüm
O Hayat Benim 67. bölüm

O Hayat Benim 67. bölüm

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi O Hayat Benim dün gece yayınlanan yeni bölümü ile izleyenleri ekrana kilitledi.

A+A-

O Hayat Benim 66.bölümünde Efsun ve Bahar yüzleşti. Bu sefer gerginlik arttı. Peki O Hayat Benim 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...

 
Fox Tv'nin iddialı dizisi O Hayat Benim son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi! İzleyicilerinin her hafta olduğu gibi bu hafta olay sahnelere tanık olduğu O Hayat Benim 66. bölümü herkesi şok eden bir sonla bitti.İzleyicilerin merakla beklediği O Hayat Benim 67. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı yayınlandığı andan itibaren haberimizde olacak.
 
Güçlü kadrosu ve farklı senaryosuyla dikkat çeken O Hayat Benim 66. bölümü herkesi şok eden sahneleriyle izleyici karşısındaydı. Her hafta büyük bir heyecanla izlenen dizinin 66. bölümünde ipler koptu Efsun ve Bahar karşı karşıya geldi. 
 
Hapiste zor günler geçirdikten sonra özgürlüğüne kavuşan Efsun ve gerçekleri kabullenmekte zorluk yaşayan Bahar'ın adeta artık birbirleriyle kanlı bıçaklı iki düşman haline geldi Pastel Film yapımcılığında ekrana gelen, başrollerini Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray, Oya Başar, Ahu Sungur, İclal Aydın, Didem İnselel ve Sinan Albayrak'ın paylaştığı O Hayat Benim 66. bölümü hafızalara kazınan sahneleriyle dün akşam saat 20.00'de Fox Tv'deydi.
 
 
 
O HAYAT BENİM 66. BÖLÜM ÖZETİ
 
Bahar ve Efsun sonunda büyük yüzleşmelerini yaşarlar. Bu yüzleşme sonrası ikisinin de hayatı eskisi gibi olmayacaktır. Bahar konağa dönme kararı alırken Efsun da konağa geri dönme şansını yakalamak için planını hayata geçirir.
 
Zeynep ve Arda yakınlaşması ise sonradan Zeynep’in çok üzüleceği bir boyuta geçer. Fulya ve Hasret arasında ki kavganın da kıvılcımları ateşlenir. Kimse için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır ve bu sefer herkes kozlarını daha sert oynuyordur.

HABERE YORUM KAT