1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. O Hayat Benim 59. bölümde ceset bulunuyor!
O Hayat Benim 59. bölümde ceset bulunuyor!

O Hayat Benim 59. bölümde ceset bulunuyor!

Fox Tv ekranının sevilen dizisi O Hayat Benim 59. bölüm ile ekrana geliyor. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelen O Hayat Benim'de neler oluyor merak konusu. İşte O Hayat Benim yeni bölüm ve detaylar..

A+A-

Sakine, başına gelen tüm talihsizlikleri Yusuf Erkıran’ın ruhunun huzur bulmamasına bağlayınca Mehmet Emir’in telesekreterine ihbarda bulunur ve daha büyük talihsizliklerin kapısı açılmış olur. 
 
Şimdi hem Efsun ve ailesini, hem de konağın sahibi Mehmet Emir’i çok zor günler beklemektedir. Sultan ve Efsun cesedin yerini değiştirmek isterken işler daha da içinden çıkılmaz bir hal alır. 
 
 
Oysa henüz yaşanacak en büyük talihsizlik sırada beklemektedir. Hülya, abisi Mehmet Emir’i korumak için boyundan büyük işlere kalkışıp cesetten kurtulmak isteyince eve gelen polisler onu korkunç bir halde bulurlar
 

 
SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Sultan'ın sinsi ama bir o kadarda akıllı planı amacına ulaşmış, Hülya tımarhaneye kapatılmıştır.
 
Bahar ve Ateş cephesinde sular durulmaz ve ayrılık rüzgarları esmeye başlar. Fulya, Mehmet Emir’i kaybetmemek için bu güne kadar ettiği yeminlerden geri döner. Beyza’nın kaybettiği CD tehlikeli bir yolculuğa çıkar. 
 
Bu yolculuk sonunda CD’nin içindeki tüm sırların ortaya dökülmesi ve Efsun’un gerçek kimliğinin ortaya çıkması kaçınılmazdır. Talihsizliklerin peşini bırakmadığı Sakine hayatının en büyük hatasını yaparak, Mehmet Emir’i telefonla arar ve ailenin en büyük sırlarından birini ifşa eder. 
 
Şimdi Efsun ve gerçek ailesinin hayatları geri dönülmez bir yol ayrımındadır.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler