1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. O Hayat Benim 57.bölüm
O Hayat Benim 57.bölüm

O Hayat Benim 57.bölüm

Fox Tv'nin en çok izlenen dizilerinden O Hayat Benim'de heyecan 57.bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. O Hayat Benim'in yeni bölümünde izleyiciyi neler bekliyor! O Hayat Benim 57.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar..

A+A-
Fox'nin sevilen dizlerinde O Hayat Benim 57.bölümüyle ekranlara geliyor. O Hayat Benim'in yeni bölümünde Efsun’un hayatı şimdi başkalarının elindedir! Yeni bölümde izleyiciyi neler bekliyor! Mehmet Emir’in yüreğindeki evlat sevgisi ağır basıp, tüm varlığını bir kalemde gözden çıkarabilecek midir? O Hayat Benim 57.bölüm fragmanı  yayınlandı. İşte ayrıntılar..
 
 
O Hayat Benim 57.bölüm özeti
 
Efsun’un hayatı şimdi başkalarının elindedir; Mehmet Emir, Hülya ve Arda. Mehmet Emir’in yüreğindeki evlat sevgisi ağır basıp, tüm varlığını bir kalemde gözden çıkarabilecek midir? Hülya her ne kadar abisini köşeye sıkıştırmış olsa da onunla aynı fikirde olmayan biri vardır; oğlu Arda. Arda’nın araya girmesi ile Hülya’nın tüm planları tersine döner ve bulunan donör kendi şartlarını ortaya sürer. Şimdi av avcı, avcı da av olmuştur. Hülya ailesini korumak için bir takım önlemler alırken Sultan da boş durmaz. Onun da Hülya’ya vermeyi düşündüğü büyük bir ders vardır. Efsun’un hayatı üzerine kumar oynayan Hülya bir anda kendisini yaşam ile ölüm arasında bulur.

HABERE YORUM KAT