1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Nur Oto Cam Sponsorluğu’nda iftar
Nur Oto Cam Sponsorluğu’nda iftar

Nur Oto Cam Sponsorluğu’nda iftar

70’i aşkın sigortacı Nur Oto Cam’ın vermiş olduğu İftara Katıldılar.

A+A-

Her yıl Nur Oto Cam Sponsorluğu’nda verilen İftar programında Sigorta paydaşları, yorucu ayların sıkıntısını kaynaşma sebebi olan iftar programında giderdi.

 

İftar Programında Nur Oto Cam sahibi İş adamı Kadir Kaya, “ Bu geleneği devam ettirmek istiyoruz. “dedi.

 


Nur Oto Cam Yöneticisi Hayırsever iş adamı Kadir Kaya, iftarların aynı sektörde olan çalışanlar için önemini vurgulayarak, dostlukların kutsal aylardan olan Ramazan’da daha pekiştiğini söyledi.

 

1960 Yılında kendi alanında hizmet veren Nur Oto Cam, bu güne gelen ender firmalardan biri. Firmanın sahipliğini yapan İş Adamı Kadir Kaya, gelenek haline getirdikleri iftar programının sponsorluğuyla acentacılarla bir arada olmak amacı dışında dostlukların devamlılığını, sorulmayan, unutulan, aranmayan ve birbirini görmeyen dostların, arkadaşların bir araya gelmesine zemin hazırladığını belirtti.

 

 Diyarbakır Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Abdülgafur Türkay Bu tür faaliyetlerde amacımız sigortacılık mesleğinin bilincini oluşturmak sigorta acentalarının dayanışmasını sağlamak ve acentalar arasındaki birliği sağlamaktır.

 

Geçmişte düzenlemiş olduğumuz zaman zaman aktiviteler,etkinlikler kahvaltılar yemekler ve paneller Bu gecede bizler sponsorluk yapan nur oto cam şirketi sahibi iş adamı Kadir Kaya bey’e sonsuz teşekkür konuştu. Türkay, “Zaman içinde sosyal etkinliklerimiz oluyor.

 

Paneller düzenledik. Bazen kahvaltılı toplantılar gerçekleştirdik. Bir panelimize Türkiye Sigorta Federasyonu Başkanı da katıldı. Aynı zamanda TOB bünyesinde Sigorta Meclisi ve İcra Kurulu Başkanlığı katılımıyla toplantılarımız oldu.

 

Amacımız bu değişik etkinliklerle camiamızın kaynaşmasını sağlamak, alanımızda çalışanlarla güç birliği içinde olmak, mesleki dayanışmayı gerçekleştirmektir. “ dedi. İş çevresinin Ramazan Ayı içinde toplu iftarlar vermesinin kimi zaman eleştirildiğini belirten Türkay, “Biz, kendi içimizde esnafa yönelik iftar programlarımızda hiçbir istismara yer vermiyoruz. Esnafımızın iftar programları sadelik içinde başlar, dostluk içinde devam eden gelenek yapısıyla benzerleri arasında oldukça kendisine has özellikler taşımaktadır.

 

 Sponsorumuz Nur Oto Cam ve Sigorta işlemleri dahil diğer iş alanlarımızdaki çalışanlarımız, bileşenlerimiz, esnaf arkadaşlarımız ile kâdim şehrimiz Diyarbakır’da bu geleneği devam ettirmek istiyoruz. Diyarbakır Sigorta Acenteleri Derneği olarak, üyelerimize, paydaşlarımıza kapımız daima açıktır . ” açıklamasında bulundu.

 

ASponsorluğunu Nur Oto Cam adına İşadamı Kadir Kaya’nın yaptığı, Diyarbakır Sigorta Acenteleri Derneği İftar Programı, sektörde her yıl olduğu gibi memnuniyetle karşılandı.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler