1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. N'olur Ayrılalım'da yepyeni heyecan!
N'olur Ayrılalım'da yepyeni heyecan!

N'olur Ayrılalım'da yepyeni heyecan!

Fox Tv'nin yeni dizisi N'olur Ayrılalım, ilginç konusu ve dev oyuncu kadrosuyla çok sevildi. Peki 4. yeni bölüm fragmanı yayınlanan N'olur Ayrılalım'da neler oluyor? Azize Ulaş'a en sonunda evlenme teklifi eder..

A+A-

Yapımcılığını Osman Sınav’ın, yönetmenliğini ise Yusuf Ömer Sınav’ın üstlendiği N'olur Ayrılalım heyecan dolu yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Sevilen dizinin 4. yeni bölümünde neler oluyor? Başrollerinde Gürgen Öz, Nilay Duru, Aras Aydın, Nilperi Şahinkaya gibi isimlerin yer aldığı N'olur Ayrılalım, her Cuma 20:00'de FOX'ta!

N'OLUR AYRILALIM 4. YENİ BÖLÜM FRAGMAN


N'OLUR AYRILALIM 3. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

fft16_mf7423846.jpeg

Azize ve Ulaş sonunda sevgili oldular. Peki, Turgay Atalay’ın şimdiki planı nedir? Nişan, evlilik, bebek!? Hayır, ayrılmalılar! Ulaş, Azize’yi terk etmeli ve Azize kısmetine gitmeli! Fakat, Esas Oğlanımızın Esas Kızı terk etmeye hiç niyeti yok gibi. O zaman ne yapmak lazım? Ulaş’ı türlü türlü gıcıklıklarla delirtmek ve onun bir an önce Azize’den kaçmasını sağlamak lazım! Gördüğü ilk andan itibaren Yusuf’dan etkilenmeye başlayan Temmuz’un derdi ise birden fazladır. Bir yanda Nadir Erciyesli’ye karşı girdiği ihaleyi kaybettiği için üzülen Yusuf’a karşı duyduğu vicdan azabı öte tarafta gizli gizli ihale dosyalarını karıştırırken Yusuf’un çekmecesine düşürdüğü piercingi. Yusuf ya bulursa o piercingi? Temmuz’un acilen bu konuya el atması gerekmektedir, ancak o çekmeceyi açmak sandığı kadar kolay olmayacaktır! N'olur Ayrılalım yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00'de FOX'ta.

OYUNCULAR

Nilay Duru (Azize Ilgazoğlu), Aras Aydın (Ulaş Vardar), Gürgen Öz (Turgay Atalay ), Nilperi Şahinkaya (Temmuz Akıncı), Osman Karakoç (Yusuf Ilgazoğlu), Hilal Uysun (Çiğdem Şanlı), Duygu Karaca (Saadet Börekçi),Ayşe Selen (Nazife hanım), Meriç Başaran (Şükufe Börekçi), Hüseyin Soysalan (Nadir Erciyesli), Özgül Sağdıç (Irmak Erciyesli) , Eray Ayaz (Ateş Erciyesli)

HABERE YORUM KAT