1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. N'olur Ayrılalım 1. yeni bölüm için geri sayım başladı!
N'olur Ayrılalım 1. yeni bölüm için geri sayım başladı!

N'olur Ayrılalım 1. yeni bölüm için geri sayım başladı!

Fox Tv ekranlarında yayınlanması beklenen N'olur Ayrılalım, birbirinden renkli tanıtım fragmanlarıyla seyircilerin dikkatini çekmeyi başardı. Peki N'olur Ayrılalım kadrosunda kimler yer alıyor? Ne zaman başlıyor?

A+A-

Yapımcılığını Osman Sınav'ın üstlendiği N'olur Ayrılalım, birbirinden renkli fragmanlarıyla çok konuşuldu. fox tv ekranlarında yayınlanması beklenen yeni dizinin kadrosunda kimle yer alıyor? Ne zaman başlıyor? 

N'OLUR AYRILALIM 1. BÖLÜM 4. TANITIM FRAGMANI
 N'OLUR AYRILALIM 1. BÖLÜM 5. TANITIM FRAGMANI
 N'OLUR AYRILALIM 1. BÖLÜM 6. TANITIM FRAGMANI


N'OLUR AYRILALIM HAKKINDA
 
Temmuz ayında yayına başlayacak olan dizinin yapımcılığını Osman Sınav – Sinegraf’ın üstlendiği ”N’Olur Ayrılalım” dizisi FOX’ta izleyicisi ile buluşacak. Farklı konusu ve genç oyuncu kadrosuyla yazın beklenen dizilerinden N’olur Ayrılalım’dan ilk görüntüler izleyiciyle buluştu. Farklı konusu ve genç oyuncu kadrosuyla yazın beklenen dizilerinden N’olur Ayrılalım’dan ilk görüntüler izleyiciyle buluştu.
 
Yapımcılığını Osman Sınav’ın, yönetmenliğini ise oğlu Yusuf Ömer Sınav’ın üstlendiği dizi, yaz aylarının merakla beklenen işlerinden biri olarak görülüyor. Başrollerinde Gürgen Öz, Nilay Duru, Aras Aydın, Nilperi Şahinkaya gibi genç ve sevilen oyuncuların olduğu N’olur Ayrılalım farklı konusuyla da dikkat çekiyor.

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER YER ALIYOR?

Nilay Duru (Azize Ilgazoğlu), Aras Aydın (Ulaş Vardar), Gürgen Öz (Turgay Atalay ), Nilperi Şahinkaya (Temmuz Akıncı), Osman Karakoç (Yusuf Ilgazoğlu), Hilal Uysun (Çiğdem Şanlı), Duygu Karaca (Saadet Börekçi),Ayşe Selen (Nazife hanım), Meriç Başaran (Şükufe Börekçi), Hüseyin Soysalan (Nadir Erciyesli), Özgül Sağdıç (Irmak Erciyesli) , Eray Ayaz (Ateş Erciyesli)

DİZİNİN KONUSU

Birlikte olup ayrıldığı her kızın, hayatının aşkıyla evlendiğine inanılan modern bir Telli Baba (Aras Aydın) ve onu televizyon şovuna dönüştürmeye çalışan Turgay’ın (Gürgen Öz) eğlenceli hikayesinin anlatıldığı dizide, Nilay Duru’nun canlandırdığı Azize karakteri ise iki erkek arasında hayatının aşkını bulmaya çalışıyor. Özellikle modern “Telli Baba” karakteriyle izleyeceğimiz Aras Aydın, genç kızların yeni gözdesi olacağa benziyor. Televizyonun dahi çocuğu karakteriyle karşımıza çıkan Gürgen Öz ise usta oyunculuğu ile diziye damgasını vuruyor.

HABERE YORUM KAT