1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. No: 309 dizisinin 12. bölümünde nefes kesen anlar!
No: 309 dizisinin 12. bölümünde nefes kesen anlar!

No: 309 dizisinin 12. bölümünde nefes kesen anlar!

No: 309 dizisi yeni bölümü ile izleyenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Oldukça yoğun bir hayran kitlesine sahip olan No: 309 aşk ve tutku dolu sahneleriyle dikkat çekiyor.

A+A-

No: 309 dizisinin 12. bölümünde nefes kesen anlar!

Fox TV'nin sevilen dizisi No: 309' un 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlandığı günden bu yana güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile izleyiciyi ekrana kilitleyen dizinin yeni bölümü için heyecan dorukta. Peki 12. bölümde izleyicileri hangi sürprizler bekliyor?

Başrollerde Demet Özdemir ve Furkan Palalı'nın yer aldığı dizi her çarşamba akşamı fox tv ekranlarında yayınlanıyor. Sevilerek izlenen  dizinin 12. yeni bölüm fragmanında Onur ve Lale arasında romantik sahneler yaşanıyor.

NO: 309 12. YENİ BÖLÜMÜNDE İZLEYENLERİ NELER BEKLİYOR?

No: 309 12. yeni bölümünde, Kına olur da, gelin hamamı olmadan olur mu? Bunu bilen İsmet babaanne hemen bir organizasyon yapar. Bu arada Lale’nin çeyizi Onur’ların evine yerleşmektedir. Düğüne artık sayılı günler kalmıştır.. İki aileyi de heyecan sarmaya başlar. Elbette bu arada Pelinsu ve Betül boş duracak değildir. Bu düğüne engel olmanın Lale ve Onur’un arasını bozmanın yollarını ararlar. 

NO: 309 12. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


NO: 309 SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Babaanne İsmet’in eve yerleşecek olması Lale ve Onur’u strese sokmuştur.. Aynı odada kalıp sürekli evli numarası yapmak zorunda kalacakolan Onur ve Lale' yi gergin günler beklemektedir. Bu durumdan sıyrılmanın yollarını arayan çiftin düğün hazırlıkları da tüm hızıyla devam etmektedir. İsmet’in Onur ve Lale’yi yakınlaştırmak bir sürprizi daha vardır.. İkisini doğuma hazırlık kurslarına gönderir.

NO: 309 KONUSU

Dedesinden kalan mirası alabilmek ve şirketin başına geçebilmek için evlenmesi ve de çocuk sahibi olması gereken Onur, annesinin zoruyla bir randevuya gider. Lale de annesinin ayarladığı randevu için aynı mekandadır. Birbirlerini tanımayan Lale ve Onur yanlış anlaşılmalar sonucu aynı masaya otururlar. Bu yanlışlık onları büyük bir sürprize hazırlar..

SENARYO: ASLI ZENGİN- BANU ZENGİN
YÖNETMEN: HASAN TOLGA PULAT
YAPIMCI: ŞENAY ABACI TURGUT
YAPIM: GOLD FİLM
MÜZİSYEN: VOLKAN AKMEHMET- İNANÇ ŞANVER
JENERİK ŞARKISI: BURAY
TÜR: ROMANTİK KOMEDİ
UYGULAYICI YAPIMCI: AYNUR BAŞGÖK

OYUNCULAR:

DEMET ÖZDEMİR, FURKAN PALALI, SUMRU YAVRUCUK, NURŞİM DEMİR, ÖZLEM TOKASLAN, SUAT SUNGUR, SEVİNÇ ERBULAK, BEYTİ ENGİN, FATMA TOPTAŞ, Gökçe Özyol, PELİN ULUKSAR, MURAT TAVLI, MEHMET CİHAN ERCAN, CEREN TAŞÇI, EDA ÖZEL, İREM HELVACIOĞLU, FATİH AYHAN, ÖMRÜM NUR ÇAMÇAKALLI, ÖZLEM ULUKAN

HABERE YORUM KAT