1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. No: 309 9. yeni bölümde Onur ve Lale soluğu alışverişte alıyor!
No: 309 9. yeni bölümde Onur ve Lale soluğu alışverişte alıyor!

No: 309 9. yeni bölümde Onur ve Lale soluğu alışverişte alıyor!

No: 309 dizisi 9. yeni bölüm için fragmanlar yayınlandı. No: 309 dizisinde Onur ve Lale bebeklerinin cinsiyetini öğrenince soluğu bebek mağazalarında aldı. No: 309 dizisi yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte bütün detayları ile..

A+A-

No: 309 dizisi ekranların sevilen dizisi olarak heyecan ile beklenmeye devam ediyor. Her bölümü ayrı bir heyecan veren No: 309 dizisinin Yapımcılığını Gold Film üstleniyor. No: 309 dizisi başrollerinde ise, Demet Özdemir ve Furkan Palalı yer alıyor. No: 309 dizisi her Çarşamba saat 20:00'de yeni bölümü ile Fox Tv ekranlarında!

NO: 309 9. BÖLÜM 1. TANITIM


Oğulları olacağını öğrenen Onur ve Lale soluğu alış verişte alır. İkisi de şimdiden bebekleriyle ilgili hayal kurmaya başlamıştır bile. İddiayı kazanan Onur’un isteği Lale’yi şaşırtacaktır. Bebeğin erkek olacağı iki ailede de sevinç yaratır. Özellikle, Yıldız çok mutludur. Pelinsu ise Onur’la baş başa kalmanın ve onu etkilemenin yollarını aramaktadır.. Düğüne az bir zaman kalmıştır, Onur ve Lale hazırlıklarla ilgilenmektedir.

NO: 309 9. BÖLÜM 2. TANITIM


NO: 309 SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Onur’un Pelinsu ile öpüştüğünü gören Lale , Onur’a karşı olan duygularını sorgular. Ona karşı kontrollü ve mesafeli olmaya karar verir. Lale’nin bu duygularından habersiz olan Onur Lale’nin tavırlarını yanlış anlar ve kendisine hiçbir duygu beslemediğini düşünür.. O da Lale’ye karşı gardını alır.. Ağva da yakınlaşan Onur ve Lale birbirlerinden yine uzaklaşmışlardır.. Betül sinsi planlarına devam etmektedir. Fotoğrafları İsmet’e gösterir. Bu arada bebeğin cinsiyeti belli olacaktır.. Lale ve Onur iddiaya girerler.

NO: 309 DİZİSİ KONUSU

Dedesinden kalan mirası alabilmek ve şirketin başına geçebilmek için evlenmesi ve de çocuk sahibi olması gereken Onur, annesinin zoruyla bir randevuya gider. 
Lale de annesinin ayarladığı randevu için aynı mekandadır. Birbirlerini tanımayan Lale ve Onur yanlış anlaşılmalar sonucu aynı masaya otururlar. Bu yanlışlık onları büyük bir sürprize hazırlar...
 

HABERE YORUM KAT