1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Ninova Park'ın ev kampanyası sonuçlandı
Ninova Park'ın ev kampanyası sonuçlandı

Ninova Park'ın ev kampanyası sonuçlandı

DİYARBAKIR- Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük alışveriş merkezlerinden olan Ninova Park'ın 'Hayalinizdeki Ev Ninova Park'tan' sloganıyla başlattığı kampanya sonuçlandı. Talihli 4+1 lüks dairenin sahibi oldu.

A+A-

Milli Piyango İdaresi'nin izniyle 1 Ekim 2012 ile 17 Şubat 2013 tarihleri arasında 'Hayallerinizdeki Ev Ninova Park'tan' ve 'Ninova Park'la evlen' sloganlarıyla yürütülen kampanya, 125 bin 200 adet kupon katılımı ile sonlandı. Kampanya süresince 31 bin 326 kişi Ninova kart sahibi oldu. Ninova Park'ta düzenlenen çekilişe Milli Piyango İdaresi temsilcisi ve noter ile çok sayıda kişi hazır bulundu.

Vatandaşlar arasından seçilen yedi kişi numaraları çekti. 0062684 numaralı kuponun sahibi Pervin Dinçer Altunhan 4+1 dairenin sahibi oldu. Altunhan, farklı tarihlerde 10'a yakın alışveriş yaptığını belirterek, “Açıkçası ben talih oyunlarında çok şanslı olmadığım için işletme gereği duymadım. Hatta alışveriş yaptıktan 15-20 gün sonra kuponları işlettim onu da eşimin ısrarı üzerine yaptım. Bu sabah bile evde konu oldu, eşim Ninova Park'taki kartını kullanıyor musun dedi. Bende çok gerek yok birkaç tanesini işletmiştim zaten çıkarsa bir de olsa aynıdır, 10'da olsa aynıdır. Mutlu oldum. Sinemadaydık haberi aldığımda. Allah olmayana da versin” dedi.

Ninova Park Genel Müdürü Bülent Arı ise, 1 Ekim 2012 tarihinde başlayan ev çekiliş kampanyasının dört buçuk ayın sonunda 17 Şubat'ta sona erdiğini ifade etti. Arı, “Ev talihlimizi bugün noter milli piyango ve talihçilerimizin huzurunda belirledik. Çekilişte talihlimiz belli oldu. Talihlimize temsili anahtarımızı teslim ettik. 125 bin kupon içerisinde yapılan çekilişte pervin hanım talihlimiz oldu. Vermiş olduğumuz evde talihlimizin mutlu huzurlu vakit geçirmesini arzu ediyoruz. Ninova Park alışveriş merkezi bundan sonra da çekilişler yapmaya devam edecek, kazandırmaya devam edecek” diye konuştu.

Altunhan'a temsili anahtar Ninova Park Genel Müdürü Arı tarafından verildi. Talihli Altunhan'ın, önümüzdeki günlerde evine kavuşacağı belirtildi.

HABERE YORUM KAT