1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Net Holding'ten şans oyunları açıklaması
Net Holding'ten şans oyunları açıklaması

Net Holding'ten şans oyunları açıklaması

Net Holding, 'Şans Oyunlarının Lisans Verilmesi Suretiyle Özelleştirilmesi İhalesi' kapsamındaki lisans sözleşmesinin bugün imzalanmayacağını bildirdi.

A+A-
Daha önce Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından Milli Piyango şans oyunlarını işletmek için lisans sözleşmesini imzalamak üzere 15 Nisan'a kadar ek süre alan Net Holding A.Ş., sözleşmenin bu tarihte imzalanamayacağını duyurdu. Net Holding'ten Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
 
"Bilindiği üzere, 10 Mart 2015 tarihinde kamuoyu ile paylaşılan özel durum açıklamamızda belirtildiği gibi, Şans Oyunlarının Lisans Verilmesi Suretiyle Özelleştirilmesi İhalesi kapsamında Lisans Sözleşmesini imzalamak üzere tarafımıza verilen sürenin Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından 15.04.2015 tarihine kadar uzatılması uygun görülmüştür. İlgili Lisans Sözleşmesi'nin 15.04.2015 tarihinde imzalanamayacağı anlaşılmaktadır.
 
Sözleşmenin imzalanacağı yeni tarihin tarafımıza bildirilmesine istinaden yatırımcılarımızla ivedilikle paylaşılacağını kamuoyuna arz ederiz. Konu ile ilgili süreç devam etmekte olup gelişmeler oldukça kamuya duyurulacaktır". 

HABERE YORUM KAT