1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Nesrin Erdoğmuş'un ilk şiir kitabı
Nesrin Erdoğmuş'un ilk şiir kitabı

Nesrin Erdoğmuş'un ilk şiir kitabı

Yazar Nesrin Erdoğmuş yakında ilk şiir kitabını çıkarıyor.

A+A-

Aynı zamanda Diyarbakırlı olan ve sitemizde de köşe yazarı olan Erdoğmuş'un Dönüşüm Yayınlarından çıkacak olan, "Sessiz Çığlık" isimli şiir Kitabın 14 Mayıs 2013 tarihinde satışa sunulacak.

Yazar Nesrin Erdoğmuş yaptığı açıklamada,"Sevgili okuyucularım Merhaba
               Önümüzdeki hafta Dönüşüm yayınlarından SESSİZ ÇIĞLIK adlı şiir kitabım çıkacaktır.  Şiir dünyasında ilk heyecanımı sizlerle beraber yaşayacağım. Kitabımın içeriğinde Canlarım ,Dostlarım ,Kadınlarımız , Diyarbekir ve Yüreğimin Sesi adlı bölümleri siz sevgili okuyucularımla paylaşacağım.
             Tüm okurlarım şiirlerimden ,yaşamlarından ve yaşadıklarından birer  parça bulacaklardır. Bir nebze bile olsa sizlerle şiir tadında buluşmak üzere ;
             Diyarbakır Kitap fuarında Dönüşüm yayınları ve Diktum-Der (Diyarbakır Kültür Turizm ve Musiki ) Derneğinin standında kitabımı siz sevgili okurlarıma imzalayacağım . Tüm okurlarımı Başımla gözüm üstüne bekliyorum."

İnsanın kendini tanıtması zorda olsa kısaca özgeçmişimden bahsetmek isitiyorum. Doğma büyüme bir Diyarbakır'lı olaraktan şehrin eski yapılandırılan sur içi dediğimiz Dağkapı semtinde dünyaya geldim. İlk orta ve lise öğrenimimi Diyarbakır'da tamamladım. Anadolu Ünüversitesi İşletme fakültesi mezunuyum. Devlet memuru olarak görev yaptıktan sonra emekliği seçtim. Şuan şiir ,deneme,anı ve öykü olarak siz sevgili okurlarıma  ,Diyarın sesi org, Diyarbakır Yeniyurt gazetelerinden köşe yazarı, Azarbeycan ve  çoğunluğu Avrupa'ya gönderilen Güney Dergisinde şiirlerim yayınlanıyor. 

Sevgili okurlarım hayat güzel ,yaşamak güzel, hayat şiir ve sanatla dahada güzel. Burdan şu mesajı sizlere iletmek isterim. Hemcinslerim mutfakta ürettikleri yemekleri sunmaktan büyük keyif alırken,kadın yazarlarda zihin mutfağında pişirdiği düşüncelerini okurlarıyla paylaşmaktan mutluluk duyarlar. Siz okurlarıma herhangi bir kusurum olduysa af ola.

nesrinkitapkapakson.jpg

HABERE YORUM KAT