1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Ne olacaksa olsun bir an evvel olsun'
'Ne olacaksa olsun bir an evvel olsun'

'Ne olacaksa olsun bir an evvel olsun'

Spor toto 3.lig 2. grup takımlarından Diyarbekirspor’un taraftarlarından umutsuzca bekleyiş sürmekte.

A+A-

Diyarbekirspor’un, Play – Off finalınde Of İlçesinin takımı Of Spor’a elenip tekrar 3.ligde kalması taraftarlarını  fazlasıyla üzdü.

Her geçen günün kendi  kulüplerinin aleyhine olduğunu  ve bir gurup taraftar adına açıklama yapan Rohat Yılmaz, “ Diyarbakırspor’u bitirdiler, devamı olan Diyarbekirspor’umuzda sanki bilircesine bir türlü üst lige çıkmıyor. Sezon başında gerekli transfer yapılmıyor ve ligin üst sırasına çıkılamıyor.Ne yazıkki bir ilçe takımı olan Eti Mesgut Belediyespor yaptığı çıkışla liderliği kimseye kaptırmadı 2.lige çıktı. Diyarbekirspor’umuzda işi tesadüfe bıraktı.

Gereksiz puanlar kaybetti.lig ikincisi oldu, olmasına fakat Play – Of finalınde 2.milyon nufüslü Diyarbakır’ı temsil eden Diyarbekirspor, ne  yazıkki 41 bin nüfüsa sahip Of ilçesinin temsilcisi Of Spor’a elinmesi çok üzücü bir durumdur.4 Sezondan biridirki 2.lig mücadelesi veriliyor ama maalesef ortada bi şey yok.Şimdiki kulüp başkanı Feyzi İlhan’lı  bırakacağım diyor ama külüp borçlumu borçsuzmu net bir şey yok ortada.

Her kafadan bir ses cıkıyor,yok şu alacak ,yok bu alacak diyorlmar kulubü. Her geçen gün Diyarbekirspor’un aleyhinedir. Ne olacaksa bir an evel olsun. Çevre komşu illerimize bakıp bir Diyarbakır’lı olarak adeta kahroluyoruz. Bizden çok geride olanlar bizlere şimdi fark attılar futbolde. Nerdesiniz Diyarbakır’ın zengin iş adamları , takımınızı bu utanç verici 3.ligden kurtarın. Yakışmıyor Diyarbakır’a! “ dedi.

 

Etiketler : , , , , , ,

HABERE YORUM KAT