1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Ne Münasebet'te set aşkı!
Ne Münasebet'te set aşkı!

Ne Münasebet'te set aşkı!

Show tv ekranında bu akşam Ne Münasebet 8. bölüm ile izleyicisiyle buluşacak. Demir ve Nil hiç ummadıkları teklif karşısında şaşıracak. Bu teklif onlara sürpriz dakikalar yaşatacak. Ne Münasebet 8. bölüm fragmanı ve yeni bölüm ipuçları.

A+A-

“Ne Münasebet”in sekizinci bölümünde; 
 
Hakkı’nın planı işe yaramış ve Nil büroya geri dönmüştür. Hakkı’nın mektubuyla Nil’in güveni artmıştır ve artık tam bir yönetici gibi davranmaya başlar.  Nil ve Demir, film setindeki hırsızlık olayını araştırırlarken kendilerini bir anda kamera karşısında bulurlar. Nil, hayranı olduğu oyuncuyla aynı sahneyi paylaşmaktan dolayı çok mutludur. 
Ancak bu hayranlık Nil’in bazı gerçekleri görmesine engel olacaktır. Muazzez’in Nil’i desteklemesine sinir olan Ahu, ana-oğlun arasını açmak için bir plan yapar. Bunun için de Ayça’yı kullanmaya karar verir. Şüphelerinin peşinden giden Ahu, çok büyük bir sırra tanık olacaktır.
 
“Ne Münasebet”, komedi ve aksiyonla harmanlanan yeni bölümüyle bu akşam saat 20.30’da Show TV’de!
 
SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU
 
Nil, istifanın ardından eve kapanır ve depresyona girer. Demir’e hem kırgın hem de kızgındır. Berkant, günlerdir evden çıkmayan Nil’i bir film galasına davet eder. Aslında bu davet, Berkant ve Ahu’nun planının bir parçasıdır.
 
Galada iki şarkıcının yaşadığı kıyafet krizi Nil ve Demir’in birbirine rakip iki avukat olmasına yol açar. Muazzez Ahu’nun Demir’e yakınlaşma çabalarından rahatsız olur ve Ahu’ya bir ders vermeye karar verir.
 
Demir, Nil’i özlediğini ve geri dönmesini istediğini söyler. Nil ise büroya dönmemekte kararlıdır. Diğer yandan Nil’in işten ayrılmasına üzülen Hakkı Bey, Nil’i geri döndürebilmek için kendince bir plan yapar. Hakkı Bey’in ilginç planı Nil’in inadını kırabilecek midir?
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler