1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Ne Münasebet 4. bölüm
Ne Münasebet 4. bölüm

Ne Münasebet 4. bölüm

Ne Münasebet dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Show Tv ekranlarının yaza özel dizisi Ne Münasebet'in yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? İşte Ne Münasebet yeni bölümden detaylar..

A+A-

Ne Münasebet dizisi yeni bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Show Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi Ne Münasebet'in bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Ne Münasebet yeni bölümden detaylar..


Ne Münasebet 3. bölümde neler olmuştu:

Ne Münasebet”in üçüncü bölümünde; Berkant, aradığı fırsatı yakalamış ve Demir’i nezarete attırmıştır. Nil’in çabaları sonucu Berkant şikayetini geri alır. Bu ‘iyiliğini’ fırsata dönüştürmek isteyen Berkant, istemeden Demir’in, Nil’e olan duygularının açığa çıkmasına sebep olur. Öte yandan Hakkı komadan çıkmıştır. Ancak Hakkı’nın komadan çıkması Nil’in işi bırakması demektir. Hakkı ve Muazzez bu duruma kendilerince bir çözüm bulurlar. Demir nezarette tanıştığı delikanlının babasıyla olan sorunlarından etkilenir ve gence yardım sözü verir. Nil ve Demir olayı araştırmaya başladıklarında işin hiç de göründüğü gibi olmadığını anlarlar.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler