1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ne de olsa Diyarbakır (!)
Ne de olsa Diyarbakır (!)

Ne de olsa Diyarbakır (!)

Diyarbakırspor'da garip bir gün olacak. Takım, Gümüşhane'de maç oynarken, aynı saatlerde yapılacak kongrede kulüp feshedilmeye çalışılacak.

A+A-

DERNEKLER BİRLİĞİ FESİH İSTİYOR

Diyarbakırspor'u fesh ederek aynı misyonu Bedirhan Akyol'un kurduğu Diyarbakırspor 1968'in devam etmesini isteyen Diyarbakırspor'daki bazı taraftar grupları ve dernekler, saat 14.00'da kulüp binasında yapılacak kongrede önerge vererek 45 yıllık kulübün feshedilmesini talep edecek. Önerge kabul edilirse Diyarbakırspor kulübü derneği feshedilmiş olacak. Fesih gerçekleşirse Diyarbakırspor'un sezonu sonunu beklemeden ligden çekilmesi bir anlamda kesinleşmiş olacak.
 
AYNI SAATTE MAÇA ÇIKACAKLAR

'Diyarbakırspor'u ligden çeken ve kapatan taraf olmayız' diyen kayyum yönetimi ise aynı saatlerde takımı sahaya çıkaracak. Bugünkü kongrede görevi sona erecek olan kayyum,takımı dün Gümüşhane'ye gönderdi.

Yeşil-Kırmızılı takım,saat 13.30'da başlayacak maçta grubun iddialı ekibi Gümüşhanespor'la karşı karşıya gelecek. İstanbul bölgesi hakemi Cihan Ataş'ın düdük çalacağı maç öncesinde 6 puanla sondan 2'inci olan Diyarbakırspor'uın amatör lige düşmesi neredeyse kesinleşmiş durumda.

HABERE YORUM KAT