1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Narin, okul etkinliğinde
Narin, okul etkinliğinde

Narin, okul etkinliğinde

Diyarbakır'ın Sur ilçe Belediye Başkanı Seyyid Narin, Soğanlı İlk Öğretim Okulunun hazırladığı resim ve el sanatları sergisinin açılışına katıldı.

A+A-
Diyarbakır'ın Sur İlçe Belediyesi Eş başkanlarından Seyid Narin ve Sur Belediyesi meclis üyeleri ile Sur ilçesine bağlı Soğanlı mahallesinde bulunan Soğanlı İlk Öğretim Okulunun hazırladığı Resim ve El Sanatları sergisinin açılışına katıldı.
 
Okul İdaresi, öğrencilerin kültürel ve sanatsal etkinlikler aracılığı ile kendilerini daha iyi ifade etmeleri ve özgüven açısından da etkili olacağından bu sergiyi hazırladıklarını ifade etti. Etkinliğe katılan Sur Belediye Başkanı Seyid Narin, çocukların hazırladığı resim ve el sanatları sergisini gezdikten sonra çocukları tek tek tebrik etti. Narin, "Çocuklar geleceğimizdir bu yüzdenden onlara elimizden geleni yapmalıyız. Bu tür etkinliklerde kendilerini ifade edebilmeleri yeteneklerini sergilemeleri için daha farklı platformlarda görmeliyiz"dedi.
 
Soğanlı ilk Öğretim Okulunun diğer okullarla düzenlediği Kaşık Pingpong oyunun da 3. Oldu. Öğrencilere Kupayı Başkan Narin verdi. Narin etkinliklerden sonra okul idaresi ile sohbet etti.
Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT