1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Narcos 3. ve 4. sezonları için hayranlarına müjde verdi!
Narcos 3. ve 4. sezonları için hayranlarına müjde verdi!

Narcos 3. ve 4. sezonları için hayranlarına müjde verdi!

Narcos dünya çapında olağanüstü bir izlenme kitlesine ulaştı. 2. sezon çekimlerinin tamamlanmasının ardından Narcos yapımcıları 3. ve 4. sezon içinde plan yapmaya başladılar.

A+A-

Narcos dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor. Kolombiyalı Pablo Escobar'ın hayatının konu alındığı dizi Narcos 3. ve 4. sezonu için ayrıntılar netleşmeye başladı. İşte Narcos dizisine dair tüm ayrıntılar haberimizde yer alıyor...

Narcos'un izleyici kitlesi her geçen gün büyüyor. Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar'ın hayatının konu alındığı dizi Narcos'un 2. sezonu yayınlandı. Yapılan son açıklamalara göre 3 ve 4. sezon içinde olumlu gelişmeler yaşanıyor. 
 
Geçtiğimiz hafta ikinci sezonu yayınlanan Narcos’dan sevindirici bir haber var. Netflix tarafından yapılan açıklamaya göre Narcos’un üçüncü ve dördüncü sezonları onaylandı.Daha önceden iki sezon olacağı konuşulan dizi izleyiciler tarafından beğenilince yeni sezonlar için de anlaşmaya varıldı. Yapımcılık koltuğunda Jose Padilha ve Eric Newman’ın olacağı dizinin üçüncü sezonu 2017 yılında izleyicilerle buluşacak. Daha önceki sezonlarda olduğu gibi yine heyacan dolu aksiyonu izleyicilere sunacak dizinin üçüncü sezon duyuru videosunu haberin devamında izleyebilirsiniz.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT