1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Nanet olsun içimdeki insan sevgisine fil oldu
Nanet olsun içimdeki insan sevgisine fil oldu

Nanet olsun içimdeki insan sevgisine fil oldu

18 Ağustos'ta Muro'nun köyünde çekimlerine başlanan "Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine" filminin çekimleri İstanbul'da sürüyor.

A+A-

İstanbul'un çeşitli semtlerinde devam eden çekimlerde oyuncular halkın yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Film setine toplanan Muro'nun hayranları çekimler sırasında film ekibine zor anlar yaşatsa da, set ekibi ve izleyiciler bir araya gelince İstanbul'da "Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine" sesleri yükseliyor.

Muro'nun üçüncü adamı: Hacı Muro

Filmde Muro'ya Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki vazgeçilmez partnerleri Çeto ve Yıldırım eşlik ediyor. Devrimci kahramanlara yol arkadaşlığını da Hacı Muro yapıyor. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde bir gazeteciyle buluşmaya gittiğinde, gazetecinin bindiği arabayı görünce "nalet olsun!" diyerek kendi kendini eleştiren Muro'yu, daha sonra lacivert Murat 124 arabasında yani Hacı Muro'sunda görmüştü. Dizinin ardından Türkiye'de popülerleşen Murat 124 arabalar rekor fiyatlara ulaşmıştı. Muro, filmde de Hacı Muro'sundan vazgeçmiyor. Üstelik bu defa kırmızı Hacı Muro'suyla yolların tozunu attırıyor.