1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Namık Kemal Türkiye finallerinde
Namık Kemal Türkiye finallerinde

Namık Kemal Türkiye finallerinde

Diyarbakır'da yapılan Türkiye Futsal Yarı Final Şampiyonası'nda mutlu sona ulaşan iki takımlardan biri Diyarbakır Namık Kemal Lisesi oldu. Namık Kemal Lisesi erkek takım,grubunda şampiyon olarak Türkiye finallerine katılma hakkı kazandı.

A+A-
Diyarbakır'da yapılan Türkiye Futsal Yarı Final Şampiyonası'nda mutlu sona ulaşan iki takımlardan biri Diyarbakır Namık Kemal Lisesi oldu. Namık Kemal Lisesi erkek takım,grubunda şampiyon olarak Türkiye finallerine katılma hakkı kazandı.
NAMIK KEMAL,ADINI İLK 4'E YAZDIRDI
9 ilden 7'si kız ve 8'i erkek olmak üzere 15 takımın katıldığı Türkiye Futsal Yarı Final Grubu maçları 4 gün sürdü. 80 kız ve 92 erkek olmak üzere toplam 712 sporcunun ter döktüğü müsabakalar büyük bir heyecana sahne olurken,erkeklerde Diyarbakır Namık Kemal Lisesi ve Sivas Ahmet Ayık Güzel Sanatlar Lisesi takımları gruplarında şampiyonluğa ulaşarak Türkiye finallerinde mücadele etme hakkı kazandı. Kızlarda ise zaferHacı Zehra Akkoç Kız Lisesi ile Mersin Güzel Sanatlar Ve Spor Lisesi'nin oldu.
 Türkiye şampiyonası finalleri Kocaeli'nde yapılacak.
'D.BAKIR'IN GÜZELLİKLERİNİ YAŞADILAR'
Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü A.Latif,son dönemlerde sporda önemli organizasyonların yapıldığı Diyarbakır'da önemli bir şampiyonayı daha sorunsuz bitirmenin sevincini yaşadıklarını söyledi. Umut,”Misafir ekipler 4 gün boyunca hem spor yaptı,hem de tarih ve medeniyetler merkezi Diyarbakır'ımızın güzelliklerini yakında tanıma fırsatı buldu. Bizi asıl sevindiren bu oldu. Yeni organizasyonlar bekliyoruz. Bu misafirler kendi memleketlerinde bunları mutlaka anlatacaktır. ” dedi.

HABERE YORUM KAT