1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Namık Altunsoy’un veda mesajı ilgi görmedi
Namık Altunsoy’un veda mesajı ilgi görmedi

Namık Altunsoy’un veda mesajı ilgi görmedi

Spor toto 3.lig 2. grup takımlarından Diyarbekirspor’un Teknik Direktörü Namık Altunsoy’un veda mesajı yayınlaması Yeşil – Kırmızılı bir çok taraftarın ilgisi çekmemekle tepki gördü.

A+A-

Diyarbekirspor taraftarları şampiyon olmanın ve 2.lig e çıkmanın Diyarbekirspor için fazlasiyle önemli olduğunu    belirten bir grup taraftar  adına açıklama yapan Mehmet Emin Ölmez, Teknik  Direktör Namık Altunsoy camiayla vedalaştı,ve beklenti büyük olduğu için başarı görünmedi diyor, diyerek, “ bu lafa bir çoçuğa söyleseniz güler.

Canımız kadar sevdiğimiz Diyarbekirspor’umuz bizce başarıl olmamıştır. Eğer olsaydı şampiyon olup 2.lige çıkartırdı Diyarbekirspor’u Kaç sezondur kahroluyoruz. İlçe takımları üst liglere çıkıyor biz hala yerimizde sayıyıyoruz.. Sezon başında eğer,şampiyon olacak kadronun transferi yapılsaydı. Şimdi 2.ligdeydik.İş ligin başından sıkı tutulurdu,rakiplerimizi bertaraf edip,herkesin beğenisi kazanıp lider olurdu.

Teknik Direktör eğer görevinin ciddiyetini bilseydi yönetime iyi bir kadro kurdurtu, hiç kemseyede konuşma hakkı vermezdib Rakiplerini alt edip güçlülüğünü ispat ederdi. Bizler Diyarbekirspor taraftarları olarak ne teknik  direktör Namık Altunsoy’u nede futbolcu kadrosunu başarılı bulmuyoruz. Eğer başarılı olsalardı yeni sezonda yerleri tekrar  3 ligde mücadele etmezlerdi. Türkiyede bu sezon başırılı olan ve üst liglere çıkan takımlar başarılıdır. Söke, söke rakiplerini saf dışı bıraktılar. “dedi

 

HABERE YORUM KAT