1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Nakit Para Avansı
Nakit Para Avansı

Nakit Para Avansı

Kredi almak sanıldığı kadar da kolay değil. Bankalardan kredi alamayanlar için nakit avans

A+A-

Kredi almak sanıldığı kadar da kolay değil. Bankalardan kredi alamayanlar için nakit avans  hizmeti veren bankalarla ile ilgili bilgi almak isterseniz, mailimizden bize ulaşabilirsiniz.Senetle kredi konusuna girmeden önce, bankalar kredi alma konusunda neler yapabileceğiniz ile ilgili kısaca bilgi verelim. Artık hemen hemen herkesin bildiği gibi, bankalardan kredi almada öncelikli koşul, alacağınız krediyi geri ödeyebileceğinize dair bankalara gelir belgesi beyan etmeniz. Sigortalı olarak bir iş yerinde çalışmıyorsanız ya da emekli değilseniz bankalardan kredi almanız oldukça zor ama imkansız değil. kira geliri, öğrenciyseniz aylık düzenli bankaya yatan harçlık gibi gelirleriniz de beyan olarak kabul edilir. Bunun yanı sıra beyan edebileceğiniz, yani bankalar aracılığı ile sahip olduğunuz bir geliriniz bulunmuyorsa, bankalardan teminatlı vadeli hesap açarak kredi alabilirsiniz. Kredilerde diğer koşul ise, kredi notu ortalaması. Kredi notunuz düşükse ve acil para bulmam lazım diyorsanız komisyonla kredi veren kişiler ile çalışabilirsiniz.

Tüm çabalarınıza rağmen bankalardan kredi alamıyorsanız nakit para veren komisyoncularla ile çalışmayı düşünebilirsiniz. Bu kişiler bankalardan kredi alamayan kişilere yardımcı oluyor.   iletişim kısmından görüşebilirsiniz. Bankalar ile benzer çalışma koşulları sunsalar da, bazı noktalarda bankaların çalışma sistemleriyle ayrılıyorlar. Bankalar size sözleşme imzalatırken, danışmanlar senet imzalatıyor. Bankalar uzun vadeler sunarken, tefeciler daha kısa sürelerde ödemenizi isteyebiliyorlar. İki sistemi birbirinden ayıran diğer bir özellik ise, faiz oranları. Bankalar BDDK tarafından belirlenen faiz oranları içerisinde kalırken, komisnyoncular biraz daha yüksek faizler isteyebiliyorlar. Bu sebeplerden dolayı her ne kadar bankalardan kredi almak çok daha makul gözüküyor olsa da, eğer bankalardan kredi alamıyorsanız, tefeciler ile çalışmayı düşünebilirsiniz. Acil para lazım diyorsanız, bize ulaşabilirsiniz:
 
 
Ayrıca senetle kredi alacaksanız ya da senetle alışveriş yapacaksanız, senet nasıl yazılır ile ilgili olarak da ayrıntılı bilgi sahibi olmayı ihmal etmeyin.
 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum