1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Mutluluğunuzun Anahtarı Trendkız’da
Mutluluğunuzun Anahtarı Trendkız’da

Mutluluğunuzun Anahtarı Trendkız’da

Açıldığı günden bu yana, herkesin ortak yaşam sayfası haline gelen Trendkız, modadan güzelliğe, yaşamdan yemeğe, spordan magazine aklınıza gelen ne varsa hepsini bir araya getiriyor.

A+A-

Açıldığı günden bu yana, herkesin ortak yaşam sayfası haline gelen Trendkız, modadan güzelliğe, yaşamdan yemeğe, spordan magazine aklınıza gelen ne varsa hepsini bir araya getiriyor. Evde, yolda ya da işte her nerede olursanız olun, ile hayatınızı güzelleştirmenin ve kolaylaştırmanın yollarını bulacaksınız.

Sağlık Ve Güzellik Bir Arada Yürüsün!

Yaz ayları geldiği zaman saçlarınızın ne denli yıprandığını, kepekle baş etmenin ise çok daha zorlandığını biliyoruz. İşte saçlarınıza verdiğiniz önemi bilen Trendkız güzellik kategorisinde verdiği püf noktalarla yüzünüzü güldürüyor.  Güzellik tamam ama sağlığınızı da kulak ardı etmeyin.  Bilgisayar başında oturmaktan ya da hayatın getirdiği stresli yaşam şartlarından dolayı tutan boyun ağrılarımız ile neredeyse hepimizin başı dertte. Ama, üzülmeyin çünkü bu derdin dermanı Trendkız’ın Sağlık kategorisinde sizi bekliyor.

Moda Kategorisi’nde Yok, Yok!

Son yıllarda artan dövme modası sayesinde,  küçük büyük demeden herkesin bir dövmesi var artık. Ama dövme deyip de geçmeyin, Trendkız’ın moda kategorisinde bulunan dövme modellerine bakmadan dövmecinize randevu vermeyin. Pişman olmayacaksınız. Sadece dövme mi? 2015 gelinleri, sizleri de unutmadık! Henüz nasıl bir gelinlikle ‘evet’ diyeceğinize karar veremedinizse, üzülmeyin! Moda kategorisindeki gelinlik önerilerini okuduktan sonra, üzerinizden büyük bir yük kalkacak, şimdiden söyleyelim.

Evinizin en çok vakit geçirdiğiniz bölümü olan salonlarınızı klasik bir havadan kurtarıp daha modern ve kullanışlı bir hale sokmak istiyorsanız kesinlikle Dekorasyon kategorisine göz atmalısınız. Bu kategoride bulabileceğiniz Modalife Köşe Takımları ile salonunuzun şıklığını tamamlayabilir, çok daha rahat ve ferah bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Modalife Köşe Takımları ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız; sayfasına bir göz gezdirin. 

HABERE YORUM KAT