1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Müthiş takip Diyarbakır'da bitti
Müthiş takip Diyarbakır'da bitti

Müthiş takip Diyarbakır'da bitti

İzmir'de üniversite öğrencilerinin uğrak yeri olan Küçükpark'ta üç barın işletmecisi Erkan Kaya'yı döverek öldürdükleri ileri sürülen 5 kişiden 2'si yapılan müthiş takip sonrası Diyarbakır'da yakalandı.

A+A-

Kaya, 18 Eylül gecesi saat 03.00'te işyerini kapattıktan sonra kimliği belirsiz kişilerce dövülerek hayatını kaybetti. Olaydan sonra araştırma başlatan polis, Kaya'nın, olaydan bir hafta önce bir kişiyle kavga ettiğini tespit etti.

İddiaya göre barda kız meselesi yüzünden çıkan kavgada, Kaya'nın da aralarında bulunduğu kişiler, bir kişiyi dövdü. Kaya'nın kavga ettiği bu kişinin de aralarında bulunduğu 5 kişi tarafından öldürüldüğünü tespit eden polis, olaya karışan M.E. ve M.G.'nin sınırdışına çıkmak için Diyarbakır'a gittiklerini tespit etti. Diyarbakır'a giden ekipler, burada yaptıkları baskınlarda iki zanlıyı kıskıvrak yakaladı. Kimlikleri tespit edilen diğer 3 zanlının yakalanması için de çalışmalarını sürdüğü bildirildi. Gözaltına alınan M.E. ve M.G.'nin çıkarıldıkları mahkemece tutuklandığı belirtildi.

HABERE YORUM KAT