1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Müşterileri mağdur olan firma ödemeleri yapmaya başladı
Müşterileri mağdur olan firma ödemeleri yapmaya başladı

Müşterileri mağdur olan firma ödemeleri yapmaya başladı

DİYARBAKIR - Diyarbakır’da müşterilerinin dolandırıldıklarını ileri sürdüğü firma, vatandaşlara alacaklarını ödemeye başladı.

A+A-

Firma sahibi Veysi Tunca, kendilerinin de müşterilerinin de mağdur olduğunu belirterek, yargı yoluna girdiklerini ve bu mağduriyetin sona ereceğini ifade etti. Müşterilerine verdikleri sözleri tutmaya başladıklarını anlatan Tunca, “Bazı müşterilerimize ödeme yapmaya başladık. İnşallah en kısa zamanda geri kalan ödemeleri de yapacağım” dedi.

Mağduriyetlerine neden olanlar hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını da kaydeden Tunca, “Tüm müşterilerimizden sebep olduğumuz sıkıntılardan dolayı özür dilerim. Kendilerinin de bu davanın takipçisi olmalarını rica ederim. Hakkımızda atılan çeşitli iftiralar nedeniyle çok sıkıntılar çektik. Bu sıkıntılar zalim olanların zulümlerinin son bulacağı bir milat olur.

Bugüne kadar Diyarbakır halkı üzerinden nemalanan kişiler için bir korku olur. Çeşitli yerlerde dolaşan milyonları götürdü haberlerini de üzülerek takip etmekteyim. Mübarek Ramazan ayını ve bayramı bize haram ettiler. Allah’a havale ediyorum. Ne olursa olsun hak yerini bulacaktır. Hiç kimsenin parasını vermemezlik gibi söz konusu durum olmayacaktır” diye konuştu.

(İHA-MP-Y)

HABERE YORUM KAT