04 Aralık 2016 Pazar
 • Diyarbakır7 °C
 • İstanbul5 °C
 • Ankara-3 °C
 • Antalya13 °C
 • İzmir10 °C
 • IMKB
  0.00
  %
 • Altın
  132,849
  %0.76
 • Dolar
  3,5219
  %0.77
 • Euro
  3,7585
  %1.12

Mustafa Sarıgül'den Baykal'a Hodri Meydan

Mustafa Sarıgülden Baykala Hodri Meydan

10 Ekim 2008 09:55

İstanbul Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, "CHP, Şişli için Cem Boyner üzerinde çalışıyor. Buraya Cem Boyner değil, feriştahı gelsin" diyerek Baykal'a göndermede bulundu. Sarıgül, Koza İpek Medya Grup Başkanı Fatih Karaca'ya nezaket ziyaretinde bulu

Şişli'ye taşeronlarını göndermesin, gücü yetiyorsa kendisi gelsin.Yerel seçimlerden Şişli'de yüzde 70'in üzerinde oy alarak seçimden zaferle çıkacağını ifade eden İstanbul Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, "CHP, Şişli için Cem Boyner üzerinde çalışıyor. Buraya Cem Boyner değil, feriştahı gelsin" diyerek Baykal'a göndermede bulundu. Sarıgül, Koza İpek Medya Grup Başkanı Fatih Karaca'ya nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette, gündeme ve yaklaşan yerel seçimlere ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Sarıgül, CHP Lideri Deniz Baykal'ı sert bir dille eleştirdi.Şişli film seti değil“Sayın Baykal, Şişli'ye taşeronlarını göndermesin, gücü yetiyorsa kendisi gelsin" diyen Sarıgül, adaylık için bazı sinema sanatçılarının isimlerinin geçtiğini belirterek, "Şişli bir film seti değil. Şişli halkı da film setinde oynayanlara çok bakmaz. Herkes kendi işini yapmalı" diye konuştu.Seçimlerde CHP'ye başarı şansı tanımayan Sarıgül, 5 ay kala İstanbul, Ankara, Adana ve Kayseri gibi büyükşehirlerde CHP'nin bir tane adayı bile olmadığını belirtti. Baykal'ın çıkıp delikanlıca, mertçe "Ben 81 ilin 50 tanesini kazanacağım" diyemeyeceğini anlatan Sarıgül, "Bunu diyemiyorsa, ana muhalefet lideri olarak orada durmasının bir anlamı yok" ifadesini kullandı.
Türkiye adına mücadele "Benim Baykal'la olan mücadelem Türkiye adına devam edecektir" diyen Sarıgül, Baykal'ı eleştiri yağmuruna tuttu. Sarıgül, "Bugün Türkiye'ye en büyük zararı veren politikacı Baykal'dır. Hiçbir şey üretmemektedir. Türkiye'nin gelişmesi, güçlenmesi, medeni ülkeler seviyesine çıkması için Baykal'ın ana muhalefet lideri olarak son 5 yılda bir tane önerisi var mı?" sorusunu yöneltti.Garibin tek derdi Baykal'ın tek derdinin Şişli'de yerel seçim kazanmak olduğunu söyleyen Sarıgül, "Garibin tek derdi var, Şişli'yi kazanmak. Hadi gel de kazan" diyerek meydan okudu.Ya bağımsız ya DSP Mustafa Sarıgül, 2009'un Mart ayındaki yerel seçimlere yoğun bir şekilde hazırlandıklarını söyledi. "Şişli'de bundan sonra ben konuşmayacağım, yaptığımız eserler konuşacak" diyen Sarıgül, "Ben adaylığımı şu anda bağımsız düşünüyorum. Boynumu Baykal'a kesinlikle uzatmam. Ama Türkiye'de bu emeğini nereye verirsin dersen, sadece Zeki Sezer'le konuşarak DSP'ye veririm" dedi.

Okunma Sayısı : 732
     

PUAN DURUMU

1.Medipol Başakşehir1394031
2.Beşiktaş1385029
Detaylı Puan Tablosu>>
LİNKLER
Güvenli bir şekilde paykasa satın alın!
Copyright ©2007 Diyarın Sesi. Tüm hakları saklıdır.
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Yazılım: CM Bilişim - Görsel Tasarım: Capitol Medya
<-- end Facebook video code--> <--end kaynak-->
Yukarı Çık