1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Mustafa Oğuzhan orta sahanın beyni
Mustafa Oğuzhan orta sahanın beyni

Mustafa Oğuzhan orta sahanın beyni

DİYARBAKIR - Spor toto 3.lig 3. grup takımlarından Diyarbekirspor’un Coca – Cola Akademi liginde mücadele eden takımlarından Diyarbekirspor’un alt yapı takımlarından Diyarbekirspor U – 14 takımının orta sahasının başarılı futbolcusu Mustafa Oğuzhan,fut

A+A-

Alt yapısına büyük önem vermeye başlayan Diyarbekirspor’un alt  yapısı futbolcuları kendilerinden emin ve kendilerine güveniyorlar.

Bunlardan biriside  U – 14 takımının orta sahasının beyni olan Mustafa Oğuzhan,futbolü  ve okulunu çok sevdiğini belirterek, “ İki sezondan beridirki Diyarbekirspor’dayım,10 yaşımdan beri futbol oynuyorum.Futboldan zarar görmedim, çünkü futbol beni her yönden geliştirdi ve geliştiriyorda.

Kulübümüzün alt yapısı bizi beğendi şans verdi, bende onu en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyorum. Değrerli hocalarımızın yönetiminde bilmediğimizide öğreniyoruz. Sahada bunu  aklımızlada birleştirince dahada mükemmelleşiyoruz. Benim mevkim orta sahadır, futbol akıl işidir organizedir.Bana güvenenlere karşı üzerime düşen görevin en iyisini yapmaya büyük gayret gösterecemki kendimi tam anlamıyla ispatlayayım” dedi.

HABERE YORUM KAT