1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni sezon sürprizleriyle geliyor!
Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni sezon sürprizleriyle geliyor!

Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni sezon sürprizleriyle geliyor!

Star TV' nin sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni sezonda merakla bekleniyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem tarihi, hikayesi ve oyuncuları ile geçen sezon çok konuşulmuştu. Ekranlarını sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 2. sezonuna ünlü oyuncular

A+A-

Geçen sezona damga vuran star TV' nin sevilen dizisi Muhteşem yüzyıl Kösem yeni sezonda da merakla bekleniyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem konusu ve oyuncuları ile geçen sezon seyirciyi ekran başına kilitlemişti.

Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni sezonda da heyecanla takip edileceğe benziyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde hangi oyuncular yer alıyor, hangi oyuncu kimi canlandırıyor?

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM YENİ SEZON SÜRPRİZİ

Star TV'de yeni sezonu Ekim ayında başlayacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine ünlü oyuncular katıldı. Muhteşem Yüzyıl Kösem'in 2. sezonunda Sultan 4. Murat'ın dönemi konu edilecek. Dizi de yeni hikayesiyle beraber kadrosunu da değiştiriyor. Metin Akdülger'in yeni sezonda Sultan 4. Murat'a hayat vereceği Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine Farah Zeynep Abdullah, Canan Ergüdar ve Burak Yamantürk de katıldı.

Dizide Kösem Sultan' a hayat veren Beren Saat' in de yeni sezonda yer almayacağı ve yerine Nurgül Yeşilçay' ın geçeceği iddia edilmişti. Ünlü oyuncu dizinin yeni sezonunda Beren Saat' in oynadığı Kösem'i canlandıracak. Saat, dizinin yeni sezon ilk bölümünde yer alacak. Daha sonra dizide zaman atlaması yaşanacak ve Yeşilçay yeni Kösem Sultan olarak seyirci karşısına çıkacak. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Mustafa rolünü oynayan Mehmet Günsür' ün de yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Hezarfen Ahmed Çelebi' ye hayat verecek.

CANAN ERGÜDER MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM KADROSUNDA! 

Oyuncu kadrosu büyük oranda değişecek olan Muhteşem Yüzyıl Kösem'in 2. sezonunda, son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde yer alan güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah'la beraber, geçen sezon Güllerin Savaşı dizisinde seyrettiğimiz Canan Ergüder de katıldı. Yine son olarak geçen sezon Acı aşk dizisinde oynayan Burak Yamantürk de yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl Kösem'de yer alacak.

Hülya Avşar, Mete Horozoğlu, Ekin Koç, Esra Dermancıoğlu, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen gibi birçok ünlü isim birinci sezonda rolleri gereği diziden ayrılmıştı.

HABERE YORUM KAT