1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Muhteşem Yüzyıl Kösem sırlar gün yüzüne çıkıyor!
Muhteşem Yüzyıl Kösem sırlar gün yüzüne çıkıyor!

Muhteşem Yüzyıl Kösem sırlar gün yüzüne çıkıyor!

Muhteşem Yüzyıl Kösem 23. yeni bölüm fragmanı ile bu akşam ekrana gelmeye hazırlanıyor.

A+A-

Muhteşem Yüzyıl Kösem yapımcılığını Timur Savcı, senaryosunu Yılmaz Şahin, Nüket Bıçakçı ve Sevgi Yılmaz, yönetmenliğini ise; Mert Baykal, Yağız Alp Akaydın, Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş üstlenmektedir. Başrollerinde Ekin Koç, Beren Saat, Hülya Avşar, Mete Horozoğlu, kadir doğulu'nun yer aldığı Muhteşem yüzyıl Kösem 23. yeni bölüm fragmanı bu akşam Star Tv ekranında...
 
MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 23. BÖLÜM ÖZETİ
 
Muhteşem Yüzyıl Kösem’de bu hafta kayıp şehzadenin sırrı gün yüzüne çıkıyor.
 
Yasemin’in kızkardeşi olduğunu öğrenen Kösem, infazı durdurmak için var gücüyle yetişmeye çalışıyor! Safiye Sultan’ın İskender’i tahta çıkarmasından korkan Zülfikar ise İskender’i payitahttan göndermek istiyor. Ancak bu planlarından Safiye’nin haberi olunca ölümle burun buruna geliyor. Safiye’den intikam almak isteyen Kösem, İskender’den Safiye’yi öldürmesini istiyor. Gerçekleri bilmeyen İskender annesini öldürmeye gidiyor. 
 


O gece yaşananlar herkesin kaderini değiştiriyor! Sultan Ahmed’in vaziyeti gittikçe kötüleşiyor. İskender’in Kösem’e olan aşkı her geçen gün büyürken, bu aşka öyle biri şahit oluyor ki savaş kızışıyor. İskender’in sırrı açığa çıkıyor! Halime’nin korkuları gerçek oluyor. Mustafa’nın deliliğini sürpriz biri öğreniyor. Kösem, Ahmed’e mühim bir sırrı açıklamak için has odaya giderken aldığı haberle dünyası başına yıkılıyor! Kösem için her şey anlamını yitiriyor! 

 --2118878.jpeg
Yasemin’in kız kardeşi olduğunu öğrenen Kösem büyük bir şok yaşar. Safiye ile savaşında daha önce babasını kurban veren Kösem, kardeşini kurtarmak için yetişmeye çalışır.


Safiye ile aralarındaki bu savaşa bir son vermek isteyen Kösem, İskender’den can düşmanını öldürmesini ister. İskender annesi olduğundan habersiz, Safiye’yi öldürmek için eski saraya gider. O geceden sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır. 
 
Şehzade Osman ve Mehmed ise yeniçeri ocağını ziyaret ederler. Mehmed’in yeniçerinin önünde Osman’a yaptığı saygısızlık iki kardeş arasındaki gerilimi doruğa çıkarır. Sultan Ahmed oğulları arasındaki kıyasıya kavgaya şahit olunca, sarayda ipler gerilir.
 
Sultan Ahmed’in durumu gittikçe kötüleşmektedir. Kösem, Ahmed’in durumundan endişe ederken, aldığı haber yüreğine bir ok gibi saplanacaktır. 
 
Yayın Günü: 21 Nisan Perşembe 
Yayın Saati:  20.00

HABERE YORUM KAT