1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Muhteşem düğün böyle olur
Muhteşem düğün böyle olur

Muhteşem düğün böyle olur

Diyarbakır'ın tanınmış ailelerinden Öztürk ve Nergiz ailelerinin çocukları Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Bölüm Şefi olan ve hastaları tarafından ve çevresinde sevilen Doç. Dr. Önder Öztürk ile Şebnem Nergiz Şatopark Düğün Salonu'nda

A+A-

Öztürk ve Nergiz ailelerinin hiç bir masraftan kaçınmadığı düğün töreni masalları aratmadı. Davetlileri kapıda karşılayan Öztürk ve Nergiz aileleri, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ettiler.

Katılımın oldukça yoğun olduğu düğün törenine Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi,ve Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi Doktoları, hastane müdürleri, başhekim ve başhekim yardımcıları, Sivil Toplum Örgütleri, siyasetçiler ve Dermanbaba Lakaplı Kurtlar Vadisi oyuncusu Yılmaz Acu'nun yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Davetliler için en ince ayrıntının düşünüldüğü düğünde hiçbir masraftan kaçınmayan aileler, gerek görsel şovlar, gerekse de davetliler için hazırlanan menü ve eğlence ile uzun yıllar unutulmayacak bir düğünle çocukları Önder ile Şebnem'ın mürüvetini dostlarıyla paylaştı.

Düğünde Diyarbakırlı Mahalli Yöre  sanatçısı  İbrahim Macit Kürtçe Türkçe şarkılar okuyarak geceye ayrı bir reng kattı , halaylar çekilerek güzel görüntüler ortaya çıktı. Oldukça heyecanlı görünen genç çift kıyılan nikahın ardından ilk dansı gerçekleştirdiler. Dolarların havada uçuştuğu düğünde eğlence gece geç saatlere kadar sürdü. Gecenin kahramanı genç çift "Bu özel günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz" dediler.
 

HABERE YORUM KAT