1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Muhtar,Ataşoğlu ikinci kez seçildi
Muhtar,Ataşoğlu ikinci kez seçildi

Muhtar,Ataşoğlu ikinci kez seçildi

30 Mart 2014 yerel seçimlerinde, Diyarbakır'ın merkeze bağlı daha önce belde olan Özekli mahallesi muhtarlığını farklı bir şekilde tekrar kazanan Yüksekokul Mezunu Mustafa Ataşoğlu, seçim sonrası seçmenlerine teşekkür etti.

A+A-

Mahallemizde yaşayan herkesi en iyi şekilde temsil etme çabasında olacağını, kendilerine güvenen hiç kimseyi mahcup etmeyerek, herkesin sevgisine layık olacağını belirten Ataşoğlu; "Çok kıymetli ve saygıdeğer Özekli mahallesi halkı; Bu gün büyük gün, bugün hep birlikte daha da mutluyuz. Allah'a binlerce şükürler olsun. Özekli mahallesi sakinlerinin tek yürek olduğu, kenetlendiği ve bir ilke imza attığı gün. Bu gün Özekli Mahallesinin bir daha büyüklüğünü ve farklılığını gösterdiği bir gün. Özekli Mahallesi yarınlarına kendilerinden emin olarak daha umutla bakacaktır." dedi.

Özekli halkı sayesinde 7 rakibini geride bıraktığını bu kutsal ve şerefli göreve tekrar seçildiğinden dolayı mutlu olduğunu sözlerine ekleyen Muhtar Ataşoğlu, " Büyük sıkıntılarımız var, bize sahip çıkılmadı. Şuana kadar yetkim yoktu, okulumuzun sorunları var, yol sorunları, eğitim sorunları, eğitimle ilgili sıkıntılarımız var. Öğretmenler ara ara doktorlardan rapor alıyorlar okula gelmiyor ve öğrencilerimiz yeterli eğitim alamıyor. Elektrikle ilgi sıkıntılarımız var, ihmal ediliyoruz defalarca milletvekillerine ve yazılı bilgi verdim kimse dikkate almadı. Oy zamanı gelip oy istiyorlar.Diyarbakırda acilen bir Muhtarlar derneğine ihtiyaç vardır, kimseye sesimizi duyuramıyoruz. Mutlaka bir Muhtarlar derneği kurmamız gerekir. Daha iyi hizmet etmemiz gerekir, sorunlara el birliği ile çözüm getireceğiz . Sur ilçesinde 100 muhtar var, Diyarbakır merkezde, Yenişehir, Bağlar, Kayapınar ve Sur ilçesinde toplam 250 muhtar bulunmaktadır" diye konuştu.
 

HABERE YORUM KAT