1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Müge Anlı hangi dizide oynayacak?
Müge Anlı hangi dizide oynayacak?

Müge Anlı hangi dizide oynayacak?

ATV'nin sevilen dizisi Evli ve Öfkeli 11. yeni bölüme Müge Anlı konuk oluyor. Pazar akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümde Seray'ın kızı ortaya çıkıyor. Olaylara Müge Anlı da dahil oluyor. İşte Evli ve Öfkeli yeni bölüm fragmanı..

A+A-

ATV'de yayınlanan 'Evli ve Öfkeli’ye sürpriz konuk... 
 
Başrollerini Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy, Ayça Erturan, Sarp Akkaya, Serkan Altunorak ve Sinan Eroğlu gibi isimlerin paylaştığı yapımın bu hafta yayınlanacak olan 11. bölümünde Deniz (Elif Atakan) karakteri, senaryo gereği kendisiyle ilgili gerçekleri açıklamak için sabah kuşağının fenomen ismi Müge Anlı’nın programına konuk olacak. 
 
Evli ve Öfkeli, yeni bölümüyle Pazar 20.00'de atv’de! 
 
EVLİ VE ÖFKELİ 11. BÖLÜM FRAGMANI

 
Dilek, kendisini isterken fenalaşan Lütfü'ye geçici bir süre bakmak zorunda kalır. Ve Tarık'ı da yardıma mecbur bırakır... Tarık ve Lütfü baş başa kaldıklarında, Lütfü, Tarık'a kesin konuşur. Dilek'i seviyorsa Lütfü aradan çekilecek, eğer sevmiyorsa da Tarık aradan çekilecek... Böylece Lütfü, Dilek'le evlenebilir. 
 
Gülendam, basına Deniz'in Seray'ın kızı olduğu bilgisini sızdırmış, Seray ne cevap vereceğini bilemez... Eski menajeri ise Mehtap'a danışır. Mehtap, bu olayı Seray'ın lehine çevirecektir.
 
Esra, Efkan ve Osman'ın annesini öldürdüğünü düşünür ama diğer yandan da annesinin öldüğünü kabullenemez. Efkan'dan gizli, Murat'la birlikte annesiyle ilgisi olabilecek bütün davaları araştırırlar. Annesinin kaybıyla denkleşen bir dosya vardır.
 
Mine'nin beklenmedik bir konuğu vardır. Bu konuk, Metin hakkında kimsenin bilmediği şeyler biliyordur. Metin'den kolayca boşanabilecek, Metin'in doktorluk lisansı bile iptal edilebilir. Mine, Metin'den boşanabilmek için ne kadar ileri gidebilir?

HABERE YORUM KAT