1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Müdüre taşlı sopalı saldırı
Müdüre taşlı sopalı saldırı

Müdüre taşlı sopalı saldırı

DİYARBAKIR - Bismil Milli Eğitim Şube Müdürü Abdurrahman Kardaş, bir grup tarafından taşlı ve sopalı saldırı ile darp edildi.

A+A-
Edinilen bilgiye göre olay, öğretmen evi civarında meydana geldi. Bismil Milli Eğitim Şube Müdürü Abdurrahman Kardaş, bir grup tarafından taşlı ve sopalı saldırı ile darp edildi.
 
Saldırı sonrasında kaldırıldığı hastaneden rapor alan Kardaş, saldırganlardan şikayetçi olacağını söyledi. Memur-Sen Diyarbakır Şube Başkanı Yunus Memiş, Bismil Milli Eğitim Şube Müdürü Abdurrahman Kardaş'a yapılan saldırıyı kınadıklarını söyledi. Memiş, "Bismil İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü, görevi başındayken ilçede yapılan sınav evraklarının ilçe emniyet müdürlüğüne teslim edileceği sırada kalabalık bir kitle tarafından saldırıya uğramış, başından, yüzünden ve vücudunun çeşitli yerlerinden darbeler almıştır. Bu hunharca saldırıyı yapan kişileri şiddetle kınıyoruz. Bölgemizde bu tür olaylardan kaçınılması gerektiğine inanıyoruz. Saldırganların hemen yakalanmasını bekliyoruz. Bu olayın takipçisi olacağız” dedi. 
Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı belirtildi.
(ÇC-AKK-AŞ-Y)

HABERE YORUM KAT