1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Miniklerden polislere ziyaret
Miniklerden polislere ziyaret

Miniklerden polislere ziyaret

DİYARBAKIR - Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde bulunan Şehit Namık Tümer İlkokulu öğrencileri, polis haftası nedeniyle Bağlar İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Yasan'ı makamında ziyaret etti.

A+A-

Polis merkezini gezen çocuklar 'Sık sık nezarete girmek istediklerini' dile getirerek polisleri şaşırttı.

Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir grup öğrenci Bağlar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne ziyaret gerçekleştirdi. Bağlar ilçesinde bulunan Şehit Namık Tümer İlkokulu öğrencileri Bağlar İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Yasan ve polis ekipleri tarafından karşılandı.

İlçe Emniyet Müdürü makamında bir süre oturan çocuklar daha sonra binayı gezdi. Polis memurlarını görev başında ziyaret eden çocuklar çalışmalar ile ilgili sorular sordu. İlginç sorular soran çocuklar polis memurlarını şaşırttı.

ÇOCUKLAR İLK KEZ EMNİYET BİNASINI GEZDİ

Öğrenciler ilk kez polis merkezini gezerek görevli memurlara sorular yöneltti. Resmi ve zırhlı araçları yakından inceleyen çocuklar araç içerisine binerek meraklarını giderdi. Binaya ait olan bahçede oturan çocuklar polis ekiplerine şiirler okudu.

Çocuklar ziyaret ettikleri Bağlar İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Yasan ve beraberindeki polislerden oyuncak alarak hatıra fotoğrafı çektirip ziyaretlerini sona erdirdi.

(BE-AKK-Y)

HABERE YORUM KAT