1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Minik Nazlı Şifayı Akademi Dal Merkezi’nde buldu
Minik  Nazlı Şifayı Akademi Dal Merkezi’nde buldu

Minik Nazlı Şifayı Akademi Dal Merkezi’nde buldu

Yaklaşık bir yıldan bu yana geniz eti rahatsızlığı nedeniyle ameliyat olmayı bekleyen 9 yaşındaki Nazlı Ebrar Ak Akademi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Cerrahi Dal Merkezi’nde Uz.Dr. Sevim Ölçer’in başarılı ameliyatı ile sağlığına kavuştu.

A+A-

Diyarbakır’ın Bismil İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak’ın kızı 9 yaşındaki Nazlı Ebrar Ak yapılan başarılı bir ameliyat ile tekrardan sağlığına kavuştu.

 

İlkokul 4’ncü sınıfa giden Nazlı Ebrar Ak’a yaz aylarının sıcak olması nedeniyle Eylül ayına ertelenen geniz ameliyatı yapıldı. Akademi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Cerrahi Dal Merkezi’nde Uz.Dr. Sevim Ölçer tarafından yapılan başarılı bir ameliyat sonucu sağlığına kavuşan Nazlı Ebrar Ak’ın mutluluğu gözlerinden okunuyor.


Ameliyat sonrası bir çok kişinin ziyaret ettiği Nazlı Ebrar Ak’ı AK Parti Bismil İlçe Başkanı, Abdulhadi Akaydın ile Bismil Milli Eğitim Şube Müdürü Osman Sülün’de ziyaret etti. Minik Ebrar’a geçmiş olsun dileklerini ileten AK parti Bismil İlçe Başkanı Abdulhadi Ayakaydın, “Değerli Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak beyin kızının ameliyat olması nedeniyle kendilerine ziyarete bulunduk.  Minik kızımıza Allah’tan acil şifa dileriz, bu tür hasta ziyaretleri bizler için çok önemli  en azında hastamıza bir moral ziyareti olmuş oluyor. Cenabi Allah hiçbir evladımızın acısını göstermesin hepimize güzel günler görmeyi nasip etsin” diye konuştu. 


Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Minik Nazlı Ebrar ile Babası Aydın Ak, “Geçen yıldan buyana rahatsızlığı vardı bugün ameliyat olması kısmet oldu.

 

Allah razı olsun başarılı bir ameliyat yapıldı  tüm hastalarımıza acil şifa dilerim, bu arada gerek telefonla gerek bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlara da sonsuz teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler