1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Minik ayaklar üşümesin kampanyası
Minik ayaklar üşümesin kampanyası

Minik ayaklar üşümesin kampanyası

Diyarbakır Bahçeşehir Kolejleri okul-aile birliği başkanları, Sincarlı çocuklara yönelik, 'Minik ayaklar üşümesin' projesine kulak veren Bursa Modern Bahçeşehir Koleji okul-aile birliği, topladıkları yardımı, çadırkentte yaşayan Sincarlı çocuklara iletmek

A+A-
Bursa Bahçeşehir Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Uğur Güran, 10 Ocak'ta İstanbul'da Bahçeşehir okul aile birliği başkanlarıyla toplantı yaptıklarını söyledi.
 
Güran, “O toplantıda farklı şehirlerdeki aile birliği başkanları projelerini sundu. Bu projelerden biri de Diyarbakır'da yardıma muhtaç çocuklar için 'Minik ayaklar üşümesin' projesiydi. Bu projeye destek vermek amacıyla Diyarbakır Vadi Evleri Okul Aile Birliği Başkanı Ruhsel Karhan'la iletişime geçtik ve velilerimizin desteğiyle topladığımız yardımları teslim etmek üzere Diyarbakır'a geldik. Bu yardımları organize eden Bahçeşehir Vadi Evleri Aile Birliği Başkanı Karahan ve Bursa'daki ailelere teşekkür ediyorum” dedi.
 
Konuşmaların ardından toplanan yardımlar, çadırkente yaşayan Sincarlı çocuklara dağıtılmak üzere Bahçeşehir Koleji Vadi Evleri İlkokulu'na teslim edildi.

HABERE YORUM KAT