1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Milletvekili Ensarioğlu'ndan örnek davranış
Milletvekili Ensarioğlu'ndan örnek davranış

Milletvekili Ensarioğlu'ndan örnek davranış

Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu, Diyarbakır Eğitim ve Araştırma hastanesine ziyaret gerçekleştirdi.

A+A-

Ziyaretine, hastane Başhekimi Prof. Dr. Yusuf Yağmur ile başlayan Ensarioğlu, personeli de tek tek gezerek hal hatır sordu. Hastane hakkında bilgiler alan Galip Ensarioğlu, yatan hastaları da ayrı ayrı ziyaret etti.Hastalarla tek tek ilgilenen Ensarioğlu, sıkıntıları olup olmadığını sordu, isteklerini aldı. Milletvekilinin bir çok hasta ve yakınlarını tanıması ise dikkat çekti.

Milletvekili Ensarioğlu'nun ziyareti hastalara büyük sürpriz olurken, memnuniyetlerini dile getirdiler. Hastane personelinin ilgi ve hizmetlerinden çok memnun olduklarını dile getirdiler. Hastanedeki intizamın ve temizliğin yerinde olduğu gözlemlendi. Hastaların tek tek hatırını soran Milletvekili Ensarioğlu, onlara moral vererek sahipsiz olmadıklarını gösterdi.

Haftanın iki gününü böyle ziyaretlerde geçirdiğini belirten Ensarioğlu, “Hastalara ziyaret benim için çok önemlidir. Bir güler yüz, bir moral vermek bir insanlık görevidir.” cenabi Allah tüm hastalarımıza hayırlı şifa versin hiç kimseyi darda bırakmasın  Telefonum devamlı açıktır  telefon numarasını vererek her zaman arayabilirsiniz bizler sizler için varız sizleri çok seviyoruz diye konuştu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren hastalar ise, “Bu güzel ziyaret bizlere bir nebzede olsa moral kaynağı oldu. hasta yakınları çay meyve tatlı ikram ederek bir sure sohbet ettiler.hastalar şunları söylediler Sağolsun doktorlar, hemşireler, tüm personel ve şahsen Başhekim Yusuf Yağmur  bey bizlerle çok ilgileniyor.

Burada adeta evimizdeyiz  gibi hizmet görüyoruz. Sanki turistik tatil merkezlerinde yaşıyoruz. Çok memnunuz evimizde bile böyle rahat değiliz. Sizlerin huzurunda başhekime beye çok teşekkür ediyoruz. Sağolsunlar” diye duygularını dile getirdiler.Ensarioğlu'nun ziyaretinden mutluluk ve şeref duyduğunu dile getiren Başhekim Yusuf Yağmur ise teşekkür etti.