1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Mikrokredi üyelerine istihdam semineri
Mikrokredi üyelerine istihdam semineri

Mikrokredi üyelerine istihdam semineri

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Ergani ilçe mikrokredi şubesi, üyelerine farklı kazanç imkanlarını tanıtıcı bir seminer verdi.

A+A-
Halk Eğitim Merkezi'nde düzenlenen seminere katılan Mikrokredi Türkiye Koordinatörü Esat Akgül, üyelere yeni kazanç kapısı olarak kozmetik ürün malzemesi satışını önererek üyelerin yapacakları satışlar sayesinde yüzde 40 kar elde edeceğini söyledi.
 
Akgül, kredi verdikleri kadınların daha çok gelir elde etmeleri için arayış içinde olduklarını ifade ederek, "Bizim sizlerle beraber olmamızın tek sebebi var. Sizlerin hayat kalitesini artırmak ve daha iyi gelir elde etmenize yardımcı olmak daha müreffeh bir ortamda yaşamınızı sürdürmenize yardımcı olmaktır. Kredi verdiğimiz bayanların daha çok gelir elde etmeleri için arayış içerisindeyiz. Kozmetik ürünleri üreten firmayla yaptığımız anlaşma gereği katalogda görünen ürünlerden gerçekleştireceğiniz satışlardan yüzde 40 kar elde edeceksiniz. Kozmetik ürünlerini satamayan kişiler, ürünleri hiçbir gerekçe göstermeksizin iade edebilecektir" dedi. 
 
Akgül'ün konuşmasının ardından söz alan kozmetik uzmanı Julija Cajevskaja da ürettikleri ürünler hakkında katılımcıları bilgilendirdi.
 
(ET-YRT-MO-Y)
 

HABERE YORUM KAT