1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Mezuniyet balosu için yeni trend boğaz turu organizasyonları
Mezuniyet balosu için yeni trend boğaz turu organizasyonları

Mezuniyet balosu için yeni trend boğaz turu organizasyonları

Boğazın derinliklerinde eşsiz bir gezinti tercih edenlerin son gözde etkinliği ise boğaz turları olmayı başardı.

A+A-

Boğazın derinliklerinde eşsiz bir gezinti tercih edenlerin son gözde etkinliği ise boğaz turları olmayı başardı. Gösterilen ilgiye bakıldığında ise gerçekten buna değer bir gezinti olacağını da söyleyebiliriz.

Eğlencelerin Vazgeçilmezi Oldu
Özellikle önemli günler ve eğlenceler için ilk akla gelen mekânlardan biri tekneler ve lüks yatlar oldu. Organizasyon boyutuna göre ev sahipliği yapan tekneler kişileri eşsiz bir boğaz turu düzenleyerek unutulmaz dakikalar yaşatıyor. Hal böyle olunca da geçirilen zamana hükmetmek imkânsız oluyor.

Tekne Organizasyonları Sanıldığından Daha Uygun
Organizasyon için hazırlanan teknelerin halk arasında uçuk rakamlar ile bilinmesinin aksine boğaz turu eşliğinde düzenleyeceğiniz gezintilere sanıldığından daha uygun fiyatlara sahip olunuyor. Organizasyonun gerçekleşeceği gün, katılımcı sayısı, sunulacak menüler, ekstra istekler toplam fiyatı belirlerken ücretsiz sunulan hizmetler arasında personel temini, tekne, yakıt, kaptan, çay kahve ikramı bulunmaktadır. Kurumsal firmalar tarafından düzenlenen iş yemeği organizasyonlarında bir de boğazın esintisini yüzünüzde hissetmek sizi de heyecanlandırır sanıyoruz? En çok tercih edilenler arasında tekneler genellikle evlenme teklifi süreçlerine de ev sahipliği yapıyor.

Mezuniyet Geceleri de Boğaz Turunda
Okulların bitmesine az bir zaman kala öğrenciler de  için boğaz turları düzenleyen firmalar ile anlaşmaya başladı. 250 kişiye kadar kapasiteye sahip olan teknelerin yanı sıra 15 kişiye kadar düzenlenen organizasyonlar için özel yatlar tahsis ediliyor. Mezuniyet organizasyonları dâhilinde isteğe göre paket içerisine canlı müzik, oryantal, dj performansı, lazer gösterisi, fotoğraf ve video çekimi de dâhil edilebiliyor. Boğaz turları için WebTeknesi genellikle organizasyonlarda ilk tercih olmayı başarıyor. Firmanın yaklaşık 15 adet aktif internet adresi bulunuyor ancak ana site olarak  üzerinden hizmet veriliyor. Siteye giriş yaparak gerekli olan tüm ön bilgiyi alabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT