1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Mesut Yılmaz Ortaokulu’nun gururu
Mesut Yılmaz Ortaokulu’nun gururu

Mesut Yılmaz Ortaokulu’nun gururu

Diyarbakır’da kısa bir süre önce yapılan Okullararası Karate Şampiyonasında altın madalya kazanan Mesut Yılmaz Orta Okulu 6. sınıf öğrencisi Sena Kızılaslan’a, başları belgesini okul müdürü M. Ali Ekinci verdi.

A+A-

Başarı belgesini müdür bey verdi


Söz konusu turnuvada aldığı altın madalyasını Antrenörü Mehmet Yazar ile beraber okul Müdürü M. Ali Ekinci’ye getirerek sevincini paylaşan Sena Kızılaslan’a müdür bey de karnesini ve takdir belgesini vererek sevincini katladı.


 “Her zaman yanında olacağız”


Sena’nın başarılı bir sporcu olmanın yanı sıra başarılı bir öğrenci olduğunu belirten müdür Ekinci, “Sena kızımız daha önce de karatede bölge birincisi olmuştu. Onun bu başarısı göğsümüzü kabartıyor. Kendisiyle gurur duyuyoruz. Gerek öğrencilik ve gerekse öğrencilik hayatında başarılarının devam etmesini diliyor ve bu konuda okul idaresi olarak üstümüze düşeni yapacağımızı belirtmek istiyorum. Her zaman kızımızın yanında olacağız” dedi.


 “Kendisiyle gurur duyuyorum”


Sena’nın Diyarbekirspor’dan Antrenörü olan ve aynı zamanda Karate Milli Takım Antrenörlüğünü yapan Mehmet Yazar ise, “Sena Kızımız çok başarılı bir sporcu. Bugün karnesine de bakma şansım oldu. Çok da başarılı bir öğrenciymiş. Kendisiyle bugün bir kez daha gurur duydum. Umarın kendisini en kısa zamanda Karate Milli Takıma görürüz” dedi.


Başarılı sporcu Sena Kızılaslan ise sevincini dile getirirken, “Herkese teşekkür ediyorum” dedi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler