1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Mermutluoğlu seçim çalışmalarını sürdürüyor
Mermutluoğlu seçim çalışmalarını sürdürüyor

Mermutluoğlu seçim çalışmalarını sürdürüyor

CHP Diyarbakır Milletvekili adayı Avukat Gündoğan Mermutluoğlu çalışmalarını sürdürüyor.

A+A-
CHP Diyarbakır milletvekili adayı Avukat Gündoğan Mermutluoğlu, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Dur durak bilmeyen Mermutluoğlu, sabahın erken saatlerinde köy köy, mahalle mahalle ve esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla görüşerek seçim çalışmalarını sürdürdü.
CHP’nin insanca yaşanacak bir gelir dağılımı önerdiğini belirten Mermutluoğlu, “Şimdi CHP diyor ki, sizi bu yaşadığınız sorunlardan kurtaracak çözümler bizde var. Bakın köylüye 100 bin liralık faizsiz kredi, emekliye 2 maaş ikramiye, geliri olmayan ailelere 720 lira gelir, asgari ücreti vergi dışı bırakıp, en az bin 500 lira yapacak projelerle sizin yaşam standardınızı yükselteceğiz. CHP insanca yaşanacak bir gelir dağılımı öneriyor” dedi.
 
Ziyaret esnasın da parti politikalarını da anlatan Milletvekili adayı Mermutluoğlu, Parti programlarının Türkiye Cumhuriyetinin en önemli gerçekçi, objektif, kaynağı ve dayanağı güçlü olan devrim niteliğinde bir parti politikası olduğunu söyledi. Mermutluoğlu, CHP iktidarının gümbür gümbür geldiğini söyleyerek, “AKP panik içinde. CHP ile beraber gençliğin gücüyle bu haramilerin iktidarına son vereceğiz” diye konuştu
 
    
(Diyarinsesi.org YA MY)

HABERE YORUM KAT