1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Mercedes-Benz'den görkemli tanıtım
Mercedes-Benz'den görkemli tanıtım

Mercedes-Benz'den görkemli tanıtım

Mercedes-Benz, C ve GLA serisi yeni otomobillerini Diyarbakır'da 12 yabancı mankenle tanıttı.

A+A-

Mankenli tanıtım

Mercedes-Benz Türk, C-serisi ve SUV segmentinin yeni üyesi olan GLA modelinin lansmanını Diyarbakır'da 12 yabancı mankenle yaptı. Gelecek Otomotiv Diyarbakır galerisinde düzenlenen tanıtıma iş dünyasından isimleri katıldı. Modacı Özlem Kaya, Zeynep Tosun ve Lug Von Siga'nın koleksiyonlarının da sergilendiği tanıtımda 12 yabancı manken yeni araçların tanıtımında podyuma çıktı.

Mercedes-Benz Türk, 2014 satış hacmine büyük katkı sağlayacak yeni C-Serisi ve SUV segmentinin yeni üyesi olan yeni GLA'yı Türkiye pazarına sundu. Gerek dinamik tasarımları ve sportif görünümleri ile gerekse güvenlik konusunda çıtayı en yukarıya taşıyan donanım seçenekleri ile her iki model de Türkiye'de de otomobilseverlerin ilgi odağı olmaya hazır.
2007 yılında piyasaya sürülen bir önceki versiyonu tüm dünyada bugüne kadar 2,4 milyon adedin üzerinde satılarak Mercedes-Benz'in en yüksek satış hacmine ulaşan C-Serisi'nin yeni versiyonu artık Türkiye'de. Türkiye'de ve dünyada satış rekorları kıran Mercedes-Benz C-Serisi, en yüksek satış hacmine ulaşan model olması nedeni ile “Mercedes-Benz” için özel bir önem taşıyor.

Yeni C-Serisi, yalın ancak heyecan verici dış ve birinci sınıf iç mekan tasarımıyla yenilikçi bir yaklaşım sunuyor. Yandan bakıldığında uzun kaput, geriye alınmış yolcu kabini ve kısa konsollar C-Serisi'nin klasik ve dengeli Mercedes-Benz sedan yapısını tanımlıyor. Yeni C-Serisi'nin modern görünüme sahip geniş ve lüks iç mekanı duygulara hitap eden sadelikle dinamik sportifliği mükemmel bir şekilde harmanlayarak uçak seyahatlerinde ekonomi sınıfından birinci sınıfa geçilmiş hissi yaratıyor.

Yeni GLA, yüksek araç gövdesi ve büyük jant ölçüleri ile yenilikçi, aynı zamanda geleneksel ta-sarımı ile geleceğin SUV'unu yaratıyor. Mercedes-Benz'in A-Serisi, B-Serisi ve CLA'dan sonraki bu yeni kompakt modeli, sağlam gövde yapısı ile hem asfalt hem de arazi koşullarında dengeli ve güvenli bir sürüş sağlıyor.

HABERE YORUM KAT