1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Mensur Farkin'den HDP'ye destek şarkısı
Mensur Farkin'den HDP'ye destek şarkısı

Mensur Farkin'den HDP'ye destek şarkısı

DİYARBAKIR- Silvanlı ses sanatçısı Mensur Farkin, 7 Haziran'da yapılacak olan gelen seçimlere parti olarak katılan HDP'ye seçim şarkısı yaptı. Kürt sanatçı Mensur Farkin'in yaptığı seçim şarkısı büyük beğeni topluyor.

A+A-
Ses sanatçısı Mensur Farkin'nin Mayıs ayı ile birlikte tüm müzik kanallarında yayınlanmaya başlanan HDP şarkısı dillerde dolanmaya başladı.
 
 
Seslendirdiği HDP şarkısıyla tüm dikkatleri üzerine çeken sanatçı 'Oyum HDP'ye' diyerek destek için yeni bir şarkı seslendirdi. Bu zorlu seçim sürecinde HDP'yi yalnız bırakmadığını belirten Mensur Farkin, HDP'ye destek olmak için bu parçayı seslendirdiğini belirtti. Farkin, "Bu zorlu süreçte barışçıl parti olarak HDP'yi görüyorum ve bu seçim virajında HDP'ye destek olmak için bu parçayı seslendirdim. 7 Haziran seçimleri öncesinde bu parçayı seslendirdim ve destek olmak için parçalarımı seslendirmeye devam edeceğim. Yapılacak seçimler şüphesiz Türkiye için çok önemlidir.
 
 
Türkiye'de ilk defa ezilen halklar birlikte seçimlere katılıyorlar. Temsiliyetlerini bir partide görüyorlar o da HDP'dir. HDP gerçeğini ve temsil ettiği çizgiyi gördükten sonra bende destek olmak için bu parçayı seslendirdim. Bu parçada emeği olan Serbang Emrah ve diğer emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.
 
 
(İHY-YRT-AŞ-Y)

HABERE YORUM KAT