1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Mehmet Demir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü
Mehmet Demir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü

Mehmet Demir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü

Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini uzun süredir vekaleten yürüten Mehmet Demir, bu göreve bakanlık kararıyla asaleten atandı. Demir,”Kentimiz için hayırlı olsun.” dedi.

A+A-

Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne Mehmet Demir atandı.Eski müdür Abdullatif Umut'un görevden alınmasından sonra bu görevi vekaleten yürüten Mehmet Demir,Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay'ın imzasıyla asaleten il müdürü yapıldı.Şube ve ilçe müdürlerinin ise önümüzdeki atanması bekleniyor.Bununla ilgili kararların imza aşamasında olduğu belirtildi.


‘Önemli Projeleri Hayata Geçireceğiz’


Kararı değerlendiren Mehmet Demir,”Valilik oluru ile vekaleten bu görevi yürüttüğümüz sürede de elimizden geleni yaptık,bu işe geçici gözüyle bakmadık. Bundan sonra da aynı aşk ve sevgi ile çalışacağız. Kentimiz için hayırlı olsun. Önemli projeleri hayata geçiriyoruz. Diyarbakır inşallah alt yapısı ve üst yapısıyla sporda marka haline gelecek.” dedi.


Yeni Diyarbakırspor’dan Tebrik Mesajı


Yeni Diyarbakırspor kulübü, müdür Mehmet Demir için tebrik mesajı yayınladı. Açıklamada,”Uzun süredir vekaleten yürüttüğü Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından asaleten atanan hemşerimiz Mehmet Demir'i tebrik ederek, kentimize sporda hak ettiği ve beklediği hizmetleri kazandırmasını diliyoruz” dediler.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler