1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Medcezir Final bölümü
Medcezir Final bölümü

Medcezir Final bölümü

Star Tv'nin fenomen dizis Medcezir 12 haziran cuma akşamı 77.bölümüyle final yaparak ekranlara veda ediyor. Medcezir'in final bölümde neler yaşanacak! Medcezir final bölümü fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...

A+A-

Star Tv'de en çok izlenen dizilerinin başında gelen Medcezir 77.bölümüyle finala yaparak veda ediyor. Medcezir final bölümünde izleyiciyi ne gibi süprizler bekliyor! Medcezir 77.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...

Medcezir son.bölüm özeti
 
Yaman ve Mira balayında.
 
Orkun’un Yaman’a öfkesi büyüyor. 
 
Yaman ve Mira hayallerindeki düğünü yaşarlar. Sedef'in düğün hediyesi, ömür boyu unutamayacakları bir anı olacaktır.  
 
Rüya gibi geçen düğünleri bir tek Orkun için kabusa dönüşür. Leyla’nın başlattığı oyun dalga dalga büyürken Orkun da korkudan ne yapacağını şaşırmış halde, kendine bir çıkış yolu arar. 
 
Mert, Eylül’ün gönlünü yeniden kazanabilmek için çırpınırken, kendini kariyeri ile aşkı arasında seçim yapması gereken zor bir durum yaşar ve seçimini yapar.
 
Mira ve Yaman bütün gerilimlerden uzak, sadece  huzuru ve aşkı soluyarak balayının keyfini çıkarırlar. Yaman’ın Mira'ya hazırladığı sürpriz, önlerindeki yolun ne kadar mutlu ve uzun olacağının göstergesidir. 
 
Sude, Asım Şekip Kaya’dan boşanmasına sayılı günler kala eline geçirdiği fırsatın; Asım ise Sude’nin bu fırsatla ne kadar ileri gidebileceğinin farkında olarak, son hamlelerini yapmak üzere karşı karşıya gelirler.
 
Orkun üzerine oynanan oyunu anladığında Leyla, zaferinin tadını çıkarmaktadır. Orkun, bu oyunu Leyla'nın tek başına oynamadığından, bu işin içinde Yaman’ın olduğundan çok emindir. Öfkesi daha da büyür. 
 
Mira ve Yaman balayına devam ederken, mutluluklarını sevdikleriyle paylaşmak isterler. Altınkoy'a yaptıkları kısa ziyarette büyük bir felaketin tanığı olurlar. 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler