1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Mayıs Kraliçesi 2. bölümde Nehir'i bekleyen büyük sürpriz!
Mayıs Kraliçesi 2. bölümde Nehir'i bekleyen büyük sürpriz!

Mayıs Kraliçesi 2. bölümde Nehir'i bekleyen büyük sürpriz!

Mayıs Kraliçesi 2. bölümüyle ekranlara geldi. İlk bölümü izleyiciler tarafından ilgiyle izlenen Mayıs Kraliçesi'nin ikinci bölümde neler yaşandı? İşte Mayıs Kraliçesi 2. bölüm ve detaylar..

A+A-

İlk bölümüyle dikkatleri üzerine çeken Mayıs Kraliçesi ikinci bölümüyle geldi. Show Tv'nin yeni dizisi Mayıs Kraliçesi ekranlara hızlı bir giriş yaptı. İşte Mayıs Kraliçesi son bölüm ve detaylar..
 
 
Nehir'i bekleyen büyük sürpriz! 
 
Yapımcılığını, MinT Yapım’ın, yönetmenliğini ise Korhan Bozkurt’un üstlendiği “Mayıs Kraliçesi” dizisinin güçlü kadrosunda Yağmur Tanrısevsin, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı, Hatice Aslan, Kazım Akşar, Erkan Taşdöğen, Burak Hakkı, Derya Şensoy, Serhan Onat, Süeda Çil, Cansın Özyosun, Dorukcan Özgüler ve Karel Sinem Gürtekin rol alıyor.


 
“Mayıs Kraliçesi”nin ikinci bölümünde; Nehir, Sencer’in şirketi SMDR Denizcilikte çalışmak için İstanbul’a mülakata gider. Bu iş Nehir için çok önemlidir ve mülakatın nasıl geçeceği merak konusudur. Öte yandan on beş yıllık aşıklar Nehir ve Alper’in kavuşması, birbirinden duygusal anların yaşanmasına sebep olur. Bu sırada Nehir ve Alper’in çocukluk arkadaşı Oğuz ise Amerika’daki eğitimini tamamlamış, SMDR Denizciliğe denetmen olarak gelmiştir. Çocukken Nehir’e aşık olan Oğuz, bu aşkı hala kalbinde taşırken, Nehir ile ilk karşılaşmaları pek de hoş olmaz. Oğuz, dedesinin intikamını Sencer’den almak için kimlik değiştirip Türkiye’ye dönse de, Oğuz’a çocukluğundan beri aşık olan Sencer’in kızı Dilara, Oğuz’u tanır. Asu, Alper ile Dilara’yı evlendirmek istediğini ailesine açıklar. Bora bu duruma şok olurken, kahya Celil bu haberle sevinir. Ancak Asu’nun bilmediği bir şey vardır. Alper, öz kızı Nehir’in sevgilisidir. Asu öz kızını sevgilisinden ayırıp, üvey kızıyla evlendirmeye çalıştığından habersizdir! Celil bu haberi oğlu Alper ile paylaşır. Alper bu haberle sarsılınca, babasına başka bir kadınla evlenmek istediğini söyler ve babasını Nehir ile buluşturur. Celil ve Nehir buluştuğunda neler yaşanacaktır?
 
“Mayıs Kraliçesi”, bu akşam saat 19.45’te yeni bölümü ile Show TV’de!
 
Mayıs Kraliçesi 1. bölümde neler olmuştu:

Mayıs Kraliçesi”nin ilk bölümünde; Bebekken ailesinden koparılan bir kız çocuğunun hayatı, yıllar sonra gerçek ailesiyle kesişir. Nehir gerçek annesi olduğunu bilmeden Asu’nun kocasının tersanesinde işe başlar. Öldü bildiği kızı yanı başında olmasına rağmen Asu bu durumdan habersizdir. Kader anne kızı bir araya getirmiştir. Kızını öldü bilen bir kadın ve öz annesini başka bir kadın sanan kaynak işçisi güzel bir kızın yüreklere dokunacak hikayesi.

HABERE YORUM KAT