27 Ekim 2016 Perşembe
 • Diyarbakır15 °C
 • İstanbul14 °C
 • Ankara10 °C
 • Antalya17 °C
 • İzmir16 °C
 • IMKB
  0.00
  %
 • Altın
  127,049
  %1.23
 • Dolar
  3,1105
  %0.78
 • Euro
  3,3880
  %0.61

Masterlerden başarı plaketi

Masterlerden başarı plaketi

02 Nisan 2015 Perşembe 16:26

Diyarbakır Masterler Derneği Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Personel Şube Müdürü Burhan Gül'e çalışmalarından dolayı başarı plaketi takdim etti.

Diyarbakır Masterler Derneği Başkanı Veysi Akar Burhan Gül'ün çalışkanlığıyla Diyarbakır'da spora olan katkılarının olduğunu, kendisini bu amaçla başarı plaketiyle ödüllendirmeyi uygun gördüklerini söyledi.
 
AKAR' SPORA KATKISINDAN DOLAYI BAŞARILI BULUYORUZ
 
Akar yaptığı açıklamada; ''Gazetecilik ve Tv programcılığının yanı sıra Diyarbakır Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğünü yürüten Burhan Gül'ü, hem örnek kişiliğiyle, emde yaptığı çalışmalarla spora olan katkısından dolayı gayet başarılı buluyoruz. Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü Personel Şube Müdürü olarak ta ilimizde ki tüm amatör spor branşlarının gelişmesine ve başarılarına kendisinin ve kurumunun katkısı yadsınamaz derecede. Masterler Derneği olarak güzel işleri ortaya koyanları onure etmeliyiz diye düşündük ve kendisine spora yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle bu başarı plaketini sunuyoruz, çalışmalarının bundan sonra da devam etme sinide diliyoruz'' Dedi.
 
GÜL' MASTERLER DERNEĞİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM'
 
Kendisine sunulan başarı Plaketi için Masterler Derneğine teşekkür eden Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Personel Şube Müdürü Burhan Gül; ''Masterler Derneğine beni onure ettikleri için teşekkür ediyorum. Hem gazetecilikte, hem de kurumumuzda ayrım gözetmeksizin spor 'un Diyarbakır'da gelişmesi adına her branşta elimizden geldiğince amatör kulüplerimize destek olmaya çalışıyoruz, Kentimizde sporun gelişmesi ülke sporuna da katkı sunacaktır, bunun bilincinde olarak çalışmalarımızı devam ettireceğiz.'' Dedi.
 
 
(Diyarinsesi.org MY)
 
Okunma Sayısı : 5010
LİNKLER
Güvenli bir şekilde paykasa satın alın!
Copyright ©2007 Diyarın Sesi. Tüm hakları saklıdır.
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Yazılım: CM Bilişim - Görsel Tasarım: Capitol Medya
Alexa Certified Site Stats for www.siteadı.com