1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Mardinspor 5 Diyarbakırspor 0
Mardinspor 5 Diyarbakırspor 0

Mardinspor 5 Diyarbakırspor 0

BAL Ligi takımlarından Diyarbakırspor bu sezon oynadığı ilk hazırlık karşılşamasında Mardinspor karşısında hezimete uğradı.

A+A-
Komşu iki kentin takımlarının hazırlık amaçlı olarak Mardin'de oynanan karşılaşmada Mardinspor farklı galip geldi.
 
Mardin 21 Kasım Stadında saat 13.00'te başlayan karşılaşmada Mardinspor Taraftarlarının Yoğun ilgi tazahhüratı altında oynanan karşılaşmada Mardinspor Diyarbakırspor'u gol yağmuruna tuttu.
Mardin Valisi Ahmet Cengiz, "Mardinspor'a, imkanlar dahilinde maddi ve manevi desteğimiz devam edecektir"
Mardin 21 Kasım Şehir Stadyumu'nda yapılan Mardinspor-Diyarbakırspor futbol takımlarının dostluk maçına katılan Cengiz, karşılaşma öncesinde futbolcularla tek tek el sıkıştı Mardinspor ve Diyarbakırspor takımlarıyla hatıra fotoğtafı çektirdi.
 
MARDİN VALİSİ KUCAK AÇTI
Mardinspor taraftarı, maç boyunca Cengiz'e "Vali Baba" tezahüratında bulundu
 
Mardinspor'un 5-0'lık galibiyetiyle sona eren maçın ardından açıklama yapan Cengiz, Mardinspor'u daha ileriye taşımak için çaba gösterdiklerini söyledi.Vali Ahmet Cengiz, şöyle dedi:
"Spor, dostluk, dayanışma ve centilmenlik işidir. Sporu, gençlerimize sevdirmek ve canlı tutmak için çalışmalarımız devam ediyor. Mardinspor'un bizim için manevi önemi vardır. Mardin ilimizin adını taşıyor. Bu sebeple imkanlarımız elverdiğince maddi ve manevi desteğimiz devam edecektir."Dedi.
 
ŞENYİĞİT TEŞEKKÜR ETTİ.
Çok zor şartlar altında karşılaşmaya çıkan, faizci ve tefecilerin alacaklarından dolayı kapanması gündemde olan Diyarbakırspor Kulübünün Başkanı Şeyhmus Şenyiğit maç sonrası Mardinspor yönetimine, taraftarlarına teşekkür ve başarı dileğinde bulundu: "Mardin spor yönetimine başkanına taraftarına Valisi'ne ticaret odası başkanına kulüp çalışanlarına futbolcu ve tüm emekçilerine bizim teknik heyete bizi bu durumda yalnız bırakmayan cefakar taraftarımıza gönüllü futbolcularımıza göstermiş oldukları ilgi misafirperverlik dostluk ve mücadelelerine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız herkes büyüklüğümüzü bildi bir şehrimiz bilemedi inşaallah bundan sonrasında yanlışlara düşmeden memleketimize sahip çıkarız"
 
2013-09-01_235505.png

HABERE YORUM KAT