1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Mankenlerden Ninova Park'a ziyaret
Mankenlerden Ninova Park'a ziyaret

Mankenlerden Ninova Park'a ziyaret

DİYARBAKIR- Dünya Medeniyetler Kraliçesi yarışması için 17 farklı ülkeden Diyarbakır'a gelen mankenler, Güneydoğu'nun en büyük alışveriş merkezlerinden olan Ninova Park'ı ziyaret etti.

A+A-

Bu yıl Diyarbakır'da düzenlenecek olan Dünya Medeniyetler Kraliçesi yarışmasına katılmak için 17 farklı ülkeden kente gelen mankenler, Ninova Park Alışveriş Merkezi'ni ziyaret etti. Diyarbakır'da bulunmaktan dolayı memnun olduklarını belirten mankenler, kentin misafirperverliği için vatandaşlara teşekkür etti.
Ninova Park Genel Müdürü Bülent Arı, Diyarbakır'ın adının bu tür etkinliklerle anılmasının önemli olduğunu söyledi. Arı, “Böylesine önemli bir etkinliğin Diyarbakır'da yapılması çok önemli. Bizde bu önemli organizasyona destek vermek için mankenleri alışveriş merkezimizde ağırladık” dedi.

Ninova Park Satış ve Pazarlama Departmanı Müdürü Didem Yılmaz Oto ise, yarışmanın Diyarbakır'da yapılmasının heyecan verici olduğunu belirterek, “Dünyanın gözü bu yarışma ile Diyarbakır'ın üzerinde olacak. Biz Diyarbakır'ın tanıtımına katkıda bulunmak için bu organizasyonu destekledik ve mankenleri merkezimizde misafir ettik. Bütün mankenler çok sıcak kanlı. Bu organizasyonla Diyarbakır adını dünyaya duyuracak” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT