1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Manisaspor, deplasmanda
Manisaspor, deplasmanda

Manisaspor, deplasmanda

Spor Toto 2.lig kırmızı gurubunda Manisaspor, deplasmanda Tokatspor ile berabere kalmasına karşırn en yakın rakibi Kocaeli Birlikspor’un 8 puan ilerisinde

A+A-

Grubunda 3. Sırada bulunan Tuzlaspor’un 11 puan ilerisinde. Kümeda kalma mücadelesinde Tarsus İdman Yurdu düşmesini kesinleştirmiş. Geriye Kartalspor, Bucaspor,Eyyüpspor, Fatih karagümrük,Büyükçekmece Tepecikspor ve Amedsportif takımlarından en fazla puan kaybeden   2 takımn  2.lige elveda diyecek.

 

TAKIM

Toplam

 

O

G

B

M

A

Y

Puan

 

Manisaspor

27

16

7

4

35

22

55

 

Kocaeli Birlikspor

27

14

5

8

48

32

47

 

Tuzlaspor

27

13

5

9

39

29

44

 

Keçiörengücü

27

12

7

8

36

29

43

 

MKE Ankaragücü

27

10

12

5

33

23

39

-3

Sivas Belediyespor

27

11

5

11

33

29

38

 

İnegölspor

27

9

11

7

30

27

38

 

Gümüşhanespor

27

9

10

8

43

37

37

 

Aydınspor 1923

27

9

10

8

36

31

37

 

Tokatspor

27

8

11

8

29

29

35

 

Amed Sportif

27

8

9

10

32

33

33

 

Büyükçekmece Tepecikspor

27

8

9

10

27

29

33

 

Fatih Karagümrük

27

9

6

12

27

38

33

 

Eyüpspor

27

8

8

11

34

38

32

 

Ankara Demirspor

27

7

8

12

31

40

29

 

Bucaspor

27

8

8

11

33

44

29

-3

Kartalspor

27

6

6

15

23

44

24

 

Tarsus İdman Yurdu

27

5

9

13

25

40

21

-3

FİKSTÜR

23/03

13:00

11

Amed Sportif

v

Büyükçekmece Tepecikspor

23/03

13:00

6

Sivas Belediyespor

v

Gümüşhanespor

23/03

13:30

15

Ankara Demirspor

v

Tokatspor

23/03

13:30

14

Eyüpspor

v

MKE Ankaragücü

23/03

13:30

7

İnegölspor

v

Aydınspor 1923

23/03

13:30

17

Kartalspor

v

Bucaspor

23/03

13:30

2

Kocaeli Birlikspor

v

Tuzlaspor

23/03

13:30

1

Manisaspor

v

Fatih Karagümrük

23/03

13:30

18

Tarsus İdman Yurdu

v

Keçiörengücü

              

 

MAÇ SONUÇLARI

12

Büyükçekmece Tepecikspor

3 - 2

Gümüşhanespor

8

13

Fatih Karagümrük

2 - 0

Tarsus İdman Yurdu

18

4

Keçiörengücü

0 - 0

Eyüpspor

14

3

Tuzlaspor

3 - 2

Ankara Demirspor

15

16

Bucaspor

1 - 0

Sivas Belediyespor

6

5

MKE Ankaragücü

0 - 0

İnegölspor

7

9

Aydınspor 1923

2 - 1

Kartalspor

17

10

Tokatspor

1 - 1

Manisaspor

1

11

Amed Sportif

2 - 1

Kocaeli Birlikspor

2

 

 

HABERE YORUM KAT